skip to Main Content
Menu

Sekretariat centrali HOTELE DIAMENT S.A.
Tel.: +48 32 721 10 55
fax:+48 32 721 10 56
E-mail: sekretariat@hotelediament.pl

Dyrektor Centralnego Działu Sprzedaży 
Lidia Torzewska
Tel.: +48 512 971 553
E-mail: ltorzewska@hotelediament.pl

HOTELE DIAMENT S.A.
ul. Dąbrowskiego 50, 44-100 Gliwice
KRS: 0000355866 Regon: 270521860 NIP: 645-000-06-06
Kapitał zakładowy 82 662 010,00 PLN

Wybierz hotel z którym chcesz się skontaktować:

Park Katowice Pokoje

Park Hotel Diament Katowice

Park Hotel Diament Katowice**** to nowoczesny hotel biznesowy w bardzo dogodnej lokalizacji. 186 pokoi, centrum konferencyjne dla 400 osób, świetnie skomunikowane trasy – to tylko część atrakcji, czekających na naszych gości.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Hotel Diament Wrocław

Park Hotel Diament Wrocław

Park Hotel Diament Wrocław**** to nowoczesny hotel biznesowy w idealnej lokalizacji. 132 komfortowe, świetnie wyposażone i klimatyzowane pokoje tworzą szeroki wachlarz wyboru dla naszych gości.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Apartament Park Zabrze

Park Hotel Diament Zabrze

Park Hotel Diament Zabrze**** jest największym w regionie centrum hotelowo-konferencyjnym w pięknym otoczeniu, z nowoczesnymi pokojami oraz 8 salami konferencyjnymi. Prawdziwa oaza w sercu Śląska!
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Hotel Diament Arsenal Palace

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** zachwyca historycznie stylizowanymi wnętrzami, które wprowadzają w to miejsce niesamowitą atmosferę, a nawiązanie do epoki napoleońskiej spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Hotel Diament Plaza Katowice

Hotel Diament Plaza Katowice

Hotel Diament Plaza Katowice**** to 4 gwiazdkowy hotel zlokalizowany w centrum Katowic, który przechodzi rozbudowę. Pierwsi goście będą mogli korzystać z wszelkich udogodnień Hotelu już od III/IV kwartału 2020.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Pokoj Plaza Gliwice

Hotel Diament Plaza Gliwice

Hotel Diament Plaza Gliwice**** znajduje się w samym centrum Gliwic. Ten zabytkowy hotel zachwyca swoją elegancją, a 93 komfortowych pokoi oraz Restauracja Poziom przyciągają coraz to nowych klientów.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Pokoj Spodek

Hotel Diament Spodek

Hotel Diament Spodek Katowice*** to świetnie zlokalizowany hotel w samym sercu Katowic. Stanowi część Katowickiego Spodka – najbardziej charakterystycznego budynku na Śląsku, co przyczynia się do atrakcyjności i popularności hotelu.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Vacanza Pokoje

Hotel Diament Vacanza

Hotel Diament Vacanza Siemianowice*** to kameralny hotel w Siemianowicach Śląskich, z charakterystycznym stylem śródziemnomorskim. Słynie również z doskonałego miejsca do organizacji wesel oraz świetnej lokalizacji.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Hotel Diament Bella Notte

Hotel Diament Bella Notte Katowice/Chorzów*** to pięknie stylizowany hotel w atrakcyjnej lokalizacji. Razem z Hotelem Diament Arsenal Palace tworzą doskonały kompleks wypoczynkowy.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Pokój Economy Gliwice

Hotel Diament Economy Gliwice

Hotel Diament Economy Gliwice*** to kameralny hotel klasy ekonomicznej, położony w ścisłym centrum Gliwic. Komfortowe wnętrza pokoi, profesjonalna obsługa oraz restauracja zaspokoją wszystkie oczekiwania naszych gości.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Pokoj Zabrze

Hotel Diament Zabrze

Hotel Diament Zabrze*** znajduje się w centrum miasta. Jego świetna lokalizacja sprzyja naszym gościom, a pyszna kuchnia Restauracji Diament oraz atrakcje z nią związane dodadzą potrzebnych sił i rozrywki.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Hotel Diament Ustroń

SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń

SPA & WELLNESS Hotel Diament Ustroń**** to wyjątkowy kompleks, składający się z dwóch skrzydeł, w których mieszczą się nowoczesne, komfortowe pokoje, restauracja, Strefa SPA oraz Kids Club dla dzieci.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Pokoj Hotel Diament Ustron

Hotel Diament Ustroń

Hotel Diament Ustroń*** cechuje doskonała lokalizacja. Znajduje się w samym sercu stolicy uzdrowiskowej, blisko centrum miasta, licznych tras rowerowych, spacerowych i wielu innych atrakcji.
PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU
Back To Top
×Close search
Search