skip to Main Content
Menu

Chorzów

Dogodna lokalizacja 5 minut od centrum Katowic oraz autostrady A4 gwarantuje łatwy dojazd.

Stadion Śląski oddalony jest jedynie o 5 min pieszo. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie o 5 minut. Hotel jest doskonałe skomunikowany z całą Aglomeracją Śląską dzięki położeniu przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i A4.

Dojazd samochodem z hotelu do każdego z centrów miast Aglomeracji Śląskiej zajmuje od 5 do 20 minut. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się przystanki linii tramwajowej i autobusowej Bytom-Chorzów-Katowice.

Współrzędne GPS

50.292066, 18.963669

Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami już dziś.

Hotel Diament Bella Notte

ul. Paderewskiego 35

41-500 Chorzów

tel: +48 32 606 84 84

fax: +48 32 606 82 00

e-mail: bellanotte@hotelediament.pl

Odległości

Przystanek autobusowy - 2 min

Lotnisko - 25 min

Centrum miasta - 4 min

Dworzec - 6 min

Atrakcje w okolicy

Stadion Śląski

Stadion Śląski

Stadion Śląski – to wielofunkcyjny stadion sportowy na terenie Parku Śląskiego. Znany głównie z meczy piłkarskich, ale odbywają się również na nim zawody żużlowe, lekkoatletyczne, a nawet różnego rodzaju koncerty. W latach 2009-2017 przeszedł gruntową przebudowę, a jego widowiskowe otwarcie przypadło na mecz towarzyski między Polską a Koreą Południową 27 marca 2018. Warto podkreślić, że mieliśmy wówczas zaszczyt gościć reprezentację Korei w Hotelu Diament Arsenal Palace.

Park Śląski

Park Śląski

Park Śląski, noszący niegdyś nazwę „Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. w Chorzowie” jest jednym z największych europejskich parków miejskich. Jego powierzchnia to 620 ha. Niektórzy nazywają ten park „zielonymi płucami” Górnego Śląska. Wśród atrakcji parku znajdziemy m.in.: Śląski Ogród Zoologiczny, Wesołe Miasteczko, Stadion Śląski, Planetarium oraz Galeria Rzeźby Śląskiej.

Back To Top
×Close search
Search