skip to Main Content
Menu

Marzenia – są różne i każdy ma ich wiele. Spełnienie tych, dotyczących jednej z najważniejszych chwil w życiu, jest możliwe w Hotelach Diament. Powodów, dla których warto zdecydować się na wesele, przyjęcie lub uroczysty weselny obiad w Hotelach Diament, jest co najmniej kilka. Jaki jest nasz przepis na to, by Twoje wesele było zarazem weselem Twoich marzeń?

Oferujemy 3 przepiękne sale bankietowe:

– sala weselna „Cesarska” w Chorzowie, w Hotelu Diament Arsenal Palace

– sala weselna „Diament” w Zabrzu, w Park Hotelu Diament Zabrze

– sala weselna „Troja” w Siemianowicach Śląskich, w Hotelu Diament Vacanza

 

Zamieniamy się w słuch

Jesteśmy ekspertami w sztuce słuchania i zawsze robimy to z przyjemnością. Podczas pierwszego spotkania uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania Młodej Pary. Dzięki temu, pomagamy urzeczywistnić nawet najbardziej wysublimowane życzenia ślubne.

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki
Mamy bardzo dobrą lokalizację. Nasze hotele znajdują się bowiem w centrach sześciu najważniejszych ośrodków miejskich na południu Polski – Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach, Wrocławiu i Zabrzu, a także Ustroniu położonym w malowniczej górskiej scenerii.

Zachwycamy wnętrzami
Cenisz piękno i elegancję? Mamy do dyspozycji kilka różnorodnych sal, które udostępniamy wraz
z cenionymi przez gości eleganckimi i unikalnymi dekoracjami weselnymi. Przepiękne sale bankietowe czekają na naszych Gości w chorzowskim Hotelu Diament Arsenal Palace, siemianowickim Hotelu Diament Vacanza i zabrzańskim Hotel Diament. A może marzy Wam się góralskie wesele w Ustroniu albo kameralne przyjęcie w jednej z naszych restauracji?

Zaspokajamy najbardziej wymagające podniebienia
Swoim gościom proponujemy wykwintne i różnorodne menu, w którym obecne są smaki zarówno nowoczesnej kuchni europejskiej, jak i tradycyjnej kuchni polskiej czy regionalnej. Pomagamy przy tym dobierać najlepszy możliwy zestaw dań – adekwatny do stylu przyjęcia.

Znamy się na rzeczy
Dobrze wiemy jak działać, by naszych Gości ogarniał zachwyt już na pierwszych etapach projektowania przyjęcia. Jesteśmy znani z bardzo elastycznego i indywidualnego podejścia do życzeń naszych Klientów. Jako specjaliści od organizacji imprez okolicznościowych nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, będąc na bieżąco z trendami branży ślubnej. Wszystko po to, by służyć dobrą radą i dzielić się bogatym doświadczeniem podczas przedślubnych przygotowań.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie
Organizując ślub i wesele w naszych hotelach robimy wszystko, by mieć pewność, że wydarzenie przebiegnie zgodnie z planem, oddalając tym samym wszelkie troski naszych weselnych Gości. Wierzymy, że spełnimy Wasze marzenia.

Oferujemy cenione dodatki
W naszych hotelach zapewniamy możliwość organizacji ślubu cywilnego. Oferujemy także specjalne oferty w zakresie pokoju dla Pary Młodej i pokoi Gości weselnych. Dysponujemy także sprzętem multimedialnym w postaci rzutników, dzięki któremu nasi goście mogą dzielić się wspomnieniami zapisanymi na rodzinnych fotografiach i filmach video.

Zobacz prezentację:

Sprawdź wolne terminy!

Hotel Diament Vacanza Siemianowice Śląskie: tel. 32 606 83 83, e-mail: vacanza@hotelediament.pl

Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów: Mateusz Piasny, tel. 667 667 531, e-mail: mpiasny@hotelediament.pl

Park Hotel Diament Zabrze: Karolina Kopcio, tel. 695 732 851 e-mail: kkopcio@hotelediament.pl

Back To Top
×Close search
Search