skip to Main Content
Menu

Hotel Diament Arsenal Palace

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** zachwyca historycznie stylizowanymi wnętrzami, które wprowadzają w to miejsce niesamowitą atmosferę, a nawiązanie do epoki napoleońskiej spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości. Termy Cesarskie zapewnią wyjątkowy relaks natomiast Restauracja Cesarska zadba o Twoje podniebienie.

Hotel usytuowany jest na granicy Katowic i Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego, na terenie którego znajduje się niedawno zmodernizowany Stadion Śląski. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie 5-10 minut od Hotelu.

Jeśli szukasz hotelu w Katowicach i okolicach, Hotel Diament Arsenal Palace będzie optymalnym wyborem – szybki dojazd do centrum Katowic i Chorzowa, cicha okolica, wygodny parking tuż przy hotelu.

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** tworzy kompleks z Hotelem Diament Bella Notte Katowice/ Chorzów***. Tym samym do dyspozycji Gości jest ponad 320 miejsc noclegowych.

W skrócie

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów oferuje:

  • hotel w Chorzowie: 115 komfortowych pokoi, w tym pokoje jedno- i dwuosobowe typu standard, executive oraz apartament (łącznie 230 miejsc noclegowych), w tym pokoje klimatyzowane
  • bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
  • Restaurację Cesarską (dwupoziomowa część gastronomiczna) i bar
  • taras letni z zewnętrznym grillem
  • Termy Cesarskie – basen z przeciwprądem i hydromasażami, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi, salka fitness, strefa relaksu
  • Centrum Konferencyjne liczące osiem sal konferencyjnych, mogące pomieścić do 800 osób
  • strzeżony i monitorowany parking (60 zł/dobę)
  • transport hotelowy – możliwość organizacji za dodatkową opłatą, szczegóły w recepcji

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Opłata za zwierzę wynosi 100 zł/dobę.

 

W związku z remontem SPA jest nieczynne od 8 do 29 stycznia

Back To Top
×Close search
Search