Park Hotel Diament Zabrze

Park Hotel Diament Zabrze**** to pięknie położony obiekt hotelowo-konferencyjny w Zabrzu. Od centrum Katowic czy Gliwic dzieli nas niewiele ponad 10 minut, a do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut. Więc jeśli szukasz hotelu w Gliwicach lub Katowicach, Park Hotel Diament Zabrze to wygodny wybór.

Hotel zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, jedynie 200m od zabytkowej kopalni Guido i 3 km od Domu Muzyki i Tańca, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych.

Park Hotel Diament Zabrze to miejsce, w którym połączyliśmy najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od tarasu wypoczynkowego, na którym po ciężkim dniu pracy można zrelaksować się w otoczeniu drzewek oliwnych i winorośli. To nasza Oaza w centrum Śląska.

W SKRÓCIE

Park Hotel Diament Zabrze oferuje:

  • 73 nowocześnie zaaranżowane pokoje, wyposażone w indywidualnie sterowane oświetlenie
  • 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych
  • Restaurację Diament ze stołami Teppanyaki – kulinarne show na żywo
  • salę bankietową Diament dla 500 osób z letnim tarasem
  • mobilna grillo-wędzarnię na tarasie
  • 2 bary
  • fitness room z sauną Infrared
  • bezpłatny, bezprzewodowy Internet
  • parking (również dla autokarów) (50 zł/dobę)

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Opłata za zwierzę wynosi 50 zł/dobę.

kopalnia guido zabrze

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza – Podziemna Przygoda w Zabrzu

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza - to miejsce, które skrywa niezwykłe tajemnice pod ziemią. Zlokalizowane w Zabrzu, to jedna z najbardziej fascynujących atrakcji turystycznych Górnego Śląska. Ta podziemna przygoda jest niezapomnianą podróżą w czasie, przenoszącą nas do er węglowego górnictwa. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto odwiedzić Kopalnię Guido i Sztolnię Królowa Luiza, jakie tajemnice skrywa pod ziemią oraz jakie atrakcje czekają na odwiedzających.
Czytaj więcej
atrakcje zabrze

Zabrze – Atrakcje i Ciekawe Miejsca, Które Warto Zobaczyć

Zabrze to jedno z urokliwych miast województwa śląskiego, które pełne jest fascynujących atrakcji turystycznych. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem tego miasta, czy też planujesz odwiedzić je jako turysta, nasz artykuł pomoże Ci odkryć wszystkie ciekawe miejsca, które warto zobaczyć w Zabrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po atrakcjach, które sprawią, że pokochasz to miasto jeszcze bardziej!
Czytaj więcej

Park Hotel Diament Zabrze

ul. 3-go Maja 122a

41-800 Zabrze

tel: +48 32 721 10 00

e-mail: zabrze@hotelediament.pl

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48327211000