Hotel Diament Zabrze

Hotel Diament Zabrze *** to pięknie położony hotel w Zabrzu, usytuowany zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz autostrady A4, A1 i Drogowej Trasy Średnicowej.

Dogodne położenie pozwala na szybkie i bezproblemowe poruszanie się zarówno po Zabrzu jak i okolicznych miastach. Od centrum Katowic czy Gliwic dzieli nas niewiele ponad 10 minut, a do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut.

Hotel zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, jedynie 200m od zabytkowej kopalni Guido i 3 km od Domu Muzyki i Tańca.

Hotel Diament Zabrze*** tworzy wraz z obiektem Park Hotelem Diament Zabrze**** kompleks hotelowo-konferencyjny, dzięki czemu goście mogą korzystać z infrastruktury obu obiektów.

W SKRÓCIE

Hotel Diament Zabrze oferuje:

  • 58 pokoi, w tym nowe pokoje o podwyższonym standardzie
  • bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
  • Restaurację Diament ze stołami Teppanyaki
  • salę bankietową Diament z letnim tarasem
  • mobilną grillo-wędzarnią na tarasie
  • centrum konferencyjne
  • bar
  • czajnik w pokoju
  • fitness room z sauną
  • duży parking (50 zł/dobę)

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Opłata za zwierzę wynosi 50 zł/dobę.

kopalnia guido zabrze

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza – Podziemna Przygoda w Zabrzu

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza - to miejsce, które skrywa niezwykłe tajemnice pod ziemią. Zlokalizowane w Zabrzu, to jedna z najbardziej fascynujących atrakcji turystycznych Górnego Śląska. Ta podziemna przygoda jest niezapomnianą podróżą w czasie, przenoszącą nas do er węglowego górnictwa. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto odwiedzić Kopalnię Guido i Sztolnię Królowa Luiza, jakie tajemnice skrywa pod ziemią oraz jakie atrakcje czekają na odwiedzających.
Czytaj więcej
atrakcje zabrze

Zabrze – Atrakcje i Ciekawe Miejsca, Które Warto Zobaczyć

Zabrze to jedno z urokliwych miast województwa śląskiego, które pełne jest fascynujących atrakcji turystycznych. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem tego miasta, czy też planujesz odwiedzić je jako turysta, nasz artykuł pomoże Ci odkryć wszystkie ciekawe miejsca, które warto zobaczyć w Zabrzu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po atrakcjach, które sprawią, że pokochasz to miasto jeszcze bardziej!
Czytaj więcej

Hotel Diament Zabrze

ul. 3-go Maja 122a

41-800 Zabrze

tel: +48 32 721 10 00

e-mail: zabrze@hotelediament.pl

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48327211000