skip to Main Content
Menu

Hotel Diament Economy Gliwice

B.com Traveller Review Award 2021 Diament Economy Gliwice

Hotel Diament Economy Gliwice*** to kameralny hotel klasy ekonomicznej, położony w ścisłym centrum Gliwic. Komfortowe wnętrza pokoi, profesjonalna obsługa oraz restauracja zaspokoją oczekiwania zarówno gości biznesowych, jak i turystów. Hotel usytuowany jest w samym sercu miasta, wśród zabytkowych kamienic, na głównej ulicy handlowej Gliwic, w bliskim sąsiedztwie Rynku i dworca PKP oraz najważniejszych atrakcji turystycznych. Dogodna lokalizacja pozwala na swobodne poruszanie się po mieście.

Szanowni Państwo,

W związku z czasowym zamknięciem Restauracji Polskiej i uniemożliwieniem korzystania z jej usług przez Gości hotelowych zapraszamy serdecznie na śniadania do Restauracji Hotelu Diament Plaza – oddalonego o 150 metrów od obiektu noclegowego. Dbając o Państwa komfort wszelkie warunki cenowe i potwierdzenia rezerwacji pozostają bez zmian.

W tym samym obiekcie pozostaje do Państwa dyspozycji Restauracja Poziom+, której usługi świadczymy regularnie, na zasadach pełnej współpracy między obiektami naszej sieci.

Restauracja będzie nieczynna od 1 listopada 2019 r.

Przepraszamy za spowodowane niedogodności.

W skrócie

Hotel Diament Economy Gliwice oferuje:

  • 27 przytulnie urządzonych pokoi
  • bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
  • pyszną kuchnię Restauracji Polskiej
  • salon fryzjerski
  • gabinet kosmetyczny
  • parking strzeżony w odległości 150 m (65 zł/dobę) na ulicy Kłodnickiej 4

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Opłata za zwierzę wynosi 50 zł/dobę.

Back To Top
×Close search
Search