skip to Main Content
Menu

Termy SPA w Chorzowie czyli nasze Termy Cesarskie to kompleks SPA znajdujący się w Hotelu Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów****. Wizyta w SPA pozwala zarówno na spokojny relaks jak i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Goście mają do dyspozycji następujące atrakcje: basen z hydromasażem oraz kaskadą, saunę fińską, łaźnię parową oraz jacuzzi.

Na gości czeka również strefa relaksu, gdzie w ciszy i korzystając z aromaterapii wypocząć można na leżakach. Za dodatkową opłatą dostępny jest gabinet masażu z bardzo szeroką ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

Dla gości Hotelu Diament Arsenal Palace kompleks SPA dostępny jest bezpłatnie, natomiast dla gości hotelu Hotelu Diament Bella Note za dodatkową opłatą wynoszącą 20 zł/dzień.

Z naszych Term Cesarskich mogą również korzystać na atrakcyjnych warunkach Goście posiadający kartę Benefi System, Fit Profit.

Benefit System Fit Profit Medicover Sport

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferta Term Cesarskich została poszerzona o możliwość indywidualnego skomponowania pakietów tematycznych:

  • Wieczór Panieński w SPA,
  • Romantyczny pobyt we Dwoje,
  • Vouchery upominkowe dla pracowników,
  • Inne – m. in. Dzień Kobiet, Walentynki, urodzinowa niespodzianka.

Istnieje również możliwość wynajęcia obiektu dla zorganizowanych grup.

Termy Cesarskie dostępne są również dla gości z zewnątrz.
Pobyt 1 godzinny – 40 zł
Pobyt 2 godzinny – 55 zł
Pobyt 3 godzinny – 70 zł
Karnet 10 wejść po 1h – 200 zł
Karnet 10 wejść po 2h – 290 zł
Karnet 10 wejść po 3h – 350 zł

Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu SPA!

Godzinny otwarcia:

  • od poniedziałku do piątku: 14:00 – 22:00
  • w sobotę i niedzielę:  9:30 – 22:00

Kontakt:
e-mail: termycesarskie@hotelediament.pl
tel.: +48 32 606 (rozwiń)

Działając zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach pragniemy poinformować, że na podstawie ostatniego badania przeprowadzonego przez akredytowane laboratorium CBiDGP sp. z.o.o, w dniu 28.11.2022 woda w basenie i jacuzzi spełnia wszystkie wymagane normy.

Decyzja PPIS w Chorzowie

Back To Top
×Close search
Search