skip to Main Content
Menu

Termy SPA w Chorzowie czyli nasze Termy Cesarskie to kompleks SPA znajdujący się w Hotelu Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów****. Wizyta w SPA pozwala zarówno na spokojny relaks jak i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Goście mają do dyspozycji następujące atrakcje: basen z hydromasażem oraz kaskadą, saunę fińską, łaźnię parową oraz jacuzzi.

Na gości czeka również strefa relaksu, gdzie w ciszy i korzystając z aromaterapii wypocząć można na leżakach. Za dodatkową opłatą dostępny jest gabinet masażu z bardzo szeroką ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

Dla gości Hotelu Diament Arsenal Palace kompleks SPA dostępny jest bezpłatnie, natomiast dla gości hotelu Hotelu Diament Bella Note za dodatkową opłatą wynoszącą 20 zł/dzień.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferta Term Cesarskich została poszerzona o możliwość indywidualnego skomponowania pakietów tematycznych:

  • Wieczór Panieński w SPA,
  • Romantyczny pobyt we Dwoje,
  • Vouchery upominkowe dla pracowników,
  • Inne – m. in. Dzień Kobiet, Walentynki, urodzinowa niespodzianka.

Istnieje również możliwość wynajęcia obiektu dla zorganizowanych grup.

Termy Cesarskie dostępne są również dla gości z zewnątrz.
Pobyt 1 godzinny – 25 zł
Pobyt 2 godzinny – 40 zł
Pobyt 3 godzinny – 50 zł
Karnet 10 wejść po 1h – 170 zł
Karnet 10 wejść po 2h – 270 zł
Karnet 10 wejść po 3h – 310 zł

Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu SPA!

Godzinny otwarcia:
codziennie w godzinach 8:00 – 22:00.

Kontakt:
e-mail: termycesarskie@hotelediament.pl
tel.: +48 32 606 84 60

Działając zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach pragniemy poinformować, że na podstawie ostatniego badania przeprowadzonego przez akredytowane laboratorium CHŚPWiK sp z o.o., w dniu 19.12.2018 woda w basenie i jacuzzi spełnia wszystkie wymagane normy.

Decyzja PPIS w Chorzowie

Zarezerwuj online
Back To Top
×Close search
Search