Hotel Diament Spodek

Hotel Diament Spodek Katowice*** to hotel zlokalizowany w samym sercu Katowic, stanowiący integralną część najbardziej charakterystycznego budynku na Śląsku, a mianowicie Spodka.

Nowoczesny styl, komfort oraz atmosfera sprzyja pobytom zarówno grup sportowych, artystów jak i gości biznesowych. Przestronne, otwarte foyer z przeszklonym dachem i wygodnymi kanapami zachęca do odpoczynku. Hotel został wyposażony w dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz pokoje z przedłużanymi łóżkami o długości 2,40 m.

Goście hotelu mogą korzystać odpłatnie z kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w budynku Spodka, wyposażonego w kryty, podgrzewany basen, jacuzzi oraz sauny, jak również z fitness clubu. Informacji o dostępności kompleksu sportowego w Spodku udziela recepcja.

W hotelu znajduje się również klimatyzowana sala konferencyjna. Hotel Diament Spodek Katowice*** to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje w samym centrum Katowic!

W SKRÓCIE

Hotel Diament Spodek Katowice oferuje:

  • 30 kompleksowo wyposażonych pokoi
  • bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
  • klimatyzowaną salę konferencyjną
  • parking jest dostępny na miejscu (konieczna jest rezerwacja) w cenie 50 PLN za dzień.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Opłata za zwierzę wynosi 50 zł/dobę.

tauron nowa muzyka katowice

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024 – Najnowsze dźwięki w sercu Katowic

Tauron Nowa Muzyka Katowice to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce, a tegoroczna edycja obiecuje być wyjątkowo porywającym doświadczeniem. Artyści z całego świata, lokalne talenty, i miłośnicy muzyki zjeżdżają się do Katowic, by celebrować dźwięki różnorodnych gatunków, od elektroniki po jazz. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024, od biletów po najgorętszych wykonawców.
Czytaj więcej
mecz alei gwiazd siatkówki polska niemcy

Mecz Reprezentacji Polski w Siatkówce – W Sercu Siatkarskiego Świata

W świecie sportu, mecze reprezentacji Polski w piłce siatkowej zawsze budzą ogromne emocje. Ten artykuł zabierze Cię w serce siatkarskiego świata, gdzie reprezentacja gwiazd siatkówki staje do rywalizacji, a emocje sięgają zenitu. Odkryjemy fascynujące detale meczów towarzyskich w Spodku oraz w Arenie Sosnowiec, zahaczymy o Aleję Gwiazd Siatkówki w Katowicach, i odkryjemy, co czyni te spotkania wyjątkowymi.
Czytaj więcej

Hotel Diament Spodek Katowice

al. Korfantego 35

40-005 Katowice

tel: +48 32 832 89 70

e-mail: spodek@hotelediament.pl

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48326068585