WYBIERZ LOKALIZACJĘ:

CHORZÓW

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego. Zachwyca historycznie stylizowanymi wnętrzami, które tworzą w tym miejscu niesamowitą atmosferę, a nawiązanie do epoki napoleońskiej spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości. Termy Cesarskie zapewnią Państwu wyjątkowy relaks, a Restauracja Cesarska zadba o podniebienie.

Hotel Arsenal Palace Chorzów
Hotel Arsenal Palace Chorzów
Hotel Arsenal Palace Chorzów - Restauracja Cesarska
Hotel Arsenal Palace Chorzów - Sala Bankietowa
Hotel Arsenal Palace Chorzów - Termy Cesarskie
Hotel Arsenal Palace Chorzów - Centrum konferencyjne

Chorzów | ul. Paderewskiego 35

Hotel Diament Bella Notte Katowice/Chorzów wraz z Hotelem Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów tworzą kompleks hotelowy, dzięki czemu Goście mogą korzystać z przestrzeni gastronomicznej oraz części rekreacyjnej obu obiektów. Tym samym do dyspozycji Gości jest ponad 320 miejsc noclegowych. Dogodna lokalizacja 5 minut od centrum Katowic oraz autostrady A4 gwarantuje łatwy dojazd.

Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice - Restauracja Cesarska
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice - Sala bankietowa
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice - Termy Cesarskie
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice - Centrum konferencyjne

Chorzów | ul. Paderewskiego 35

GLIWICE

Hotel Diament Plaza Gliwice **** to komfortowy hotel usytuowany w pięknej zabytkowej kamienicy. Obiekt znajduje się w samym centrum Gliwic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku, Urzędu Miejskiego, Politechniki Śląskiej, teatru oraz wielu atrakcji turystycznych. Do dworca kolejowego można dojść pieszo w zaledwie 5 minut. Dogodna lokalizacja pozwala na swobodne poruszanie się po mieście.

Hotel Diament Plaza Gliwice
Hotel Diament Plaza Gliwice
Hotel Diament Plaza Gliwice - Centrum fitness

Gliwice | ul. Zwycięstwa 30

Hotel Diament Economy Gliwice*** to kameralny hotel klasy ekonomicznej, położony wśród zabytkowych kamienic w ścisłym centrum Gliwic, na głównej ulicy handlowej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się: Rynek, dworzec kolejowy oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Komfortowe wnętrza pokoi, profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia zaspokoją oczekiwania zarówno Gości biznesowych, jak i turystów.

Hotel Diament Economy Gliwice
Hotel Diament Economy Gliwice - recepcja
Hotel Diament Economy Gliwice
Hotel Diament Economy Gliwice - Recpecja
Hotel Diament Economy Gliwice

Gliwice | ul. Zwycięstwa 42

KATOWICE

Hotel Diament Plaza Katowice **** położony jest w samym centrum miasta, nieopodal nowoczesnego Dworca Głównego. Dzięki rozbudowie hotel oferuje 135 nowoczesnych pokoi z 270 miejscami noclegowymi, które zostały wyposażone w najnowsze technologie umilające Gościom pobyt. Hotel posiada 5 spektakularnych apartamentów o powierzchni ponad 50 m2 każdy. Crème de la crème stanowi unikatowy penthause o powierzchni 90 m2 z dodatkowym ponad 30-metrowym, wyposażonym tarasem i widokiem na panoramę Katowic. W Hotelu Diament Plaza Katowice **** znajdują się wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne, centrum fitness z siłownią oraz garaż podziemny.

Hotel Diament Plaza Katowice
Hotel Diament Plaza Katowice
Hotel Diament Plaza Katowice
Sala konferencyjna w Hotelu Diament Plaza w Katowicach
Hotel Diament Plaza Katowice
Hotel Diament Plaza Katowice

Katowice | ul. Dworcowa 9-11

Park Hotel Diament Katowice**** to nowoczesny, biznesowy hotel w Katowicach. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Wrocław, Warszawa, a także portów lotniczych Pyrzowice oraz Balice. Przestronny i komfortowy obiekt spełnia wymagania zarówno klientów biznesowych, jak również Gości podróżujących w celach turystycznych.

Park Hotel Diament Katowice
Park Hotel Diament Katowice - Recepcja
Park Hotel Diament Katowice - Sauna
Park Hotel Diament Katowice - Restauracja Atmosfera
Park Hotel Diament Katowice - Centrum konferencyjne

Katowice | ul. Wita Stwosza 37

Hotel Diament Spodek Katowice*** zlokalizowany jest w samym sercu Katowic. Stanowi integralną część najbardziej charakterystycznego budynku na Śląsku, mowa oczywiście o Spodku. Nowoczesny styl, komfortowo urządzone wnętrza oraz niepowtarzalna atmosfera sprzyjają nie tylko pobytom grup sportowych czy artystów. Hotel chętnie wybierają również Goście biznesowi i turyści.

Hotel Diament Spodek
Hotel Diament Spodek
Hotel Diament Spodek
Hotel Diament Spodek - Centrum konferencyjne
Hotel Diament Spodek - Basen
Hotel Diament Spodek - Centrum konferencyjne

Katowice | al. Korfantego 35

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Hotel Diament Vacanza Siemianowice*** to utrzymany w śródziemnomorskim stylu, kameralny hotel w Siemianowicach Śląskich. Jego atutem jest między innymi doskonała lokalizacja. Hotel usytuowany jest 21 km od lotniska w Pyrzowicach, 15 minut od terenów targowych EXPO Silesia, 7 minut jazdy od ścisłego centrum Katowic (Spodek) oraz 5 minut od centrum handlowego Silesia City Center.

Hotel Diament Vacanza
Hotel Diament Vacanza
Hotel Diament Vacanza - Restauracja Vacanza
Hotel Diament Vacanza - Sala Bankietowa
Hotel Diament Vacanza - Restauracja Vacanza
Hotel Diament Vacanza - Centrum konferencyjne

Siemianowice Śl.| ul. Olimpijska 4

USTROŃ

SPA & WELLNESS Hotel Diament Ustroń**** to wyjątkowy kompleks hotelowy, składający się z dwóch skrzydeł, w których mieszczą się: komfortowe pokoje, restauracja, Strefa SPA oraz Kids Club dla dzieci. Jego zaletą jest doskonała lokalizacja – w samym sercu uzdrowiskowej okolicy, otoczonej licznymi trasami rowerowymi i spacerowymi. Piękne Beskidy ze swoimi atrakcjami turystycznymi czekają na Gości o każdej porze roku.

SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń - Basen
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń - Restauracja Atmosfera
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń - plac zabawa
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń - Centrum konferencyjne

Ustroń | ul. Zdrojowa 3

Hotel Diament Ustroń*** należy do kompleksu SPA & WELLNESS Hotel Diament Ustroń**** i jest idealnym miejscem na wypoczynek z dziećmi w każdym wieku. Dzięki oferowanym udogodnieniom i atrakcjom hotel jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Doskonała lokalizacja sprawia, że kompleks przez cały rok stanowi idealną bazę wypadową do organizacji wszelkiego typu wycieczek.

Hotele Diament Ustroń
Hotele Diament Ustroń
Hotele Diament Ustroń - restauracja Atmosfera
Hotele Diament Ustroń - Sauna
Hotele Diament Ustroń - Kids Club
Hotele Diament Ustroń - Centrum fitness

Ustroń | ul. Zdrojowa 3

WROCŁAW

Park Hotel Diament Wrocław**** to nowoczesny, klimatyzowany, biznesowy hotel we Wrocławiu. Położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Niespełna 6 km dzieli hotel od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe. Idealny wybór dla Gości ceniących wygodę.

Park Hotel Diament Wroclaw
Park Hotel Diament Wroclaw - Recepcja
Park Hotel Diament Wroclaw - Restauracja Atmosfeera
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum konferencyjne
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum fitness

Wrocław | ul. Muchoborska 10

ZABRZE

Park Hotel Diament Zabrze**** to nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjny zlokalizowany niedaleko centrum miasta. Sąsiedztwo autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej umożliwia szybki dojazd zarówno do centrum Gliwic, jak i Katowic. Do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut. Idealny wybór nie tylko dla podróżujących służbowo.

Park Hotel Diament Zabrze
Park Hotel Diament Zabrze - Recepcja
Park Hotel Diament Zabrze
Park Hotel Diament Zabrze - Centrum fitness
Park Hotel Diament Zabrze -Centrum konferencyjne
Park Hotel Diament Zabrze - Restauracja Diament

Zabrze | ul. 3-go Maja 122a

Hotel Diament Zabrze *** zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta oraz autostrady A4, A1 i Drogowej Trasy Średnicowej. Dogodne położenie pozwala na bezproblemowe i szybkie poruszanie się zarówno po Zabrzu, jak i okolicznych miastach. Do centrum Katowic czy Gliwic można dojechać w zaledwie 10 minut, a droga do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice zajmuje niespełna 30 minut.

Hotel Diament Zabrze
Hotel Diament Zabrze
Hotel Diament Zabrze - Restauracja Diament
Hotel Diament Zabrze - Centrum Fitness
Hotel Diament Zabrze - Centrum konferencyjne
Hotel Diament Zabrze - Restauracja Diament

Zabrze | ul. 3-go Maja 122a

Back To Top