skip to Main Content
Menu

Hotele Diament zapewnią doskonałe warunki dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń – nie tylko konferencji, ale także seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych, prezentacji, rozmów rekrutacyjnych, warsztatów czy szkoleń.

Nasze centra konferencyjne zlokalizowane są w dogodnych lokalizacjach we Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Zabrzu, Gliwicach i Siemianowicach Śląskich.

Kompleksowa oferta konferencyjna szyta na miarę to:
•    opieka specjalisty
•    pełna obsługa techniczna konferencji
•    usługi tłumaczy, hostess, przewodników i sekretarek
•    usługi gastronomiczne
•    organizacja imprez towarzyszących

Lokalizacje sal konferencyjnych:

Restauracja Poziom Konferencje

Konferencje Hotel Diament Plaza Gliwice

Do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań rekrutacyjnych, spotkań okolicznościowych przygotowaliśmy sale mieszące się w Restauracji Poziom, zlokalizowanej w zabytkowej piwnicy Hotelu Diament Plaza w Gliwicach.
Zobacz więcej
Sala Konferencyjna

Konferencje Hotel Diament Vacanza

Do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów i bankietów przygotowaliśmy trzy klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić łącznie do 390 osób.
Zobacz więcej
Sala Konferencyjna

Konferencje Park Hotel Diament Zabrze

Nowoczesne i przestronne centrum konferencyjne oferuje zróżnicowane pod względem wielkości powierzchnie, przeznaczone na organizację wszelkiego rodzaju konferencji.
Zobacz więcej
Sale Konferencyjne

Konferencje Park Hotel Diament Wrocław

Park Hotel Diament Wrocław oferuje nowoczesne i przestronne Centrum Konferencyjne, idealne do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań rekrutacyjnych.
Zobacz więcej
Sale Konferencyjne

Konferencje Hotel Diament Spodek

Do organizacji konferencji, szkoleń i seminariów przygotowaliśmy przestronną klimatyzowaną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 100 osób.
Zobacz więcej
Sala Konferencyjna

Konferencje Hotel Diament Bella Notte

W sąsiadującym Hotelu Diament Arsenal Palace znajduje się 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych umożliwiających organizację wszelkiego rodzaju konferencji.
Zobacz więcej
Sala Cesarska

Konferencje Hotel Diament Arsenal Palace

Centrum konferencyjne w Hotelu Diament Arsenal Palace to idealne miejsce na organizację konferencji w Katowicach i okolicach. Do centrum Katowic można dojechać w ciągu 5-10 minut.
Zobacz więcej
Sale Konferencyjne

Konferencje Hotel Diament Plaza Katowice

Nasza sala konferencyjna została kompleksowo wyposażona, dzięki czemu organizacja szkolenia w Hotelu Diament Plaza Katowice to gwarancja sukcesu!
Zobacz więcej
Sale Konferencyjne

Konferencje Park Hotel Diament Katowice

Do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań rekrutacyjnych przygotowaliśmy nowoczesne i przestronne Centrum Konferencyjne, mogące pomieścić 400 osób.
Zobacz więcej
Zarezerwuj online Back To Top
×Close search
Search