Konferencje - Hotel Diament Plaza Gliwice

SALE KONFERENCYJNE

Do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań rekrutacyjnych, spotkań okolicznościowych przygotowaliśmy sale mieszące się w Restauracji Poziom, zlokalizowanej w zabytkowej piwnicy Hotelu Diament Plaza w Gliwicach.

W salach można zastosować różne rodzaje ustawień krzeseł i stolików.

Układ sal

Nazwa saliPowierzchnia     
Sala Merlot56.6 m2351619-20
Sala Malbec14 m2----6
Sala Sauvignon Blanc24.5 m2301014-12
Sala Pinot Noir16.2 m2----4
Sala Pinot Grigio10 m2----4
Sala Cabernet Sauvignon25.7 m266--12
Sala Riesling 12 m266--10
Konferencje - Hotel Diament Plaza Gliwice

Kontakt - Dział sprzedaży

Tel.: +48 512 971 (rozwiń)
E-mail: centralnydz (rozwiń)

Wyślij zapytanie

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka HOTELE DIAMENT S.A. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Dąbrowskiego 50.
  2. W zakresie ochrony danych osobowych można się kontaktować pod adresem e-mail: rodo@hotelediament.pl
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia korespondencji i obsługi sprawy, której ona dotyczy, a także przedstawienia oferty w przypadku złożenia i realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora, podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia oraz podmioty, które wynikają z przepisu prawa.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania relacji biznesowych tzn. przez okres niezbędny do realizacji celu.
  6. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Podanie przez Pastwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak odpowiedni na udzielone zapytanie.
  9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

WYPOSAŻENIE

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań (przerwy kawowe, lunch). Ponadto nasze sale wyposażone są w telewizory z możliwością  bezprzewodowego podłączenia do komputera (TV 52 cale lub mniejsze w zależności od sali).

Restauracja Poziom
Restauracja Poziom
Restauracja PoziomRestauracja Poziom

WYDARZENIA

Nasza przestrzeń sprzyja organizacji eventów – dysponujemy miejscem do zorganizowania imprez okolicznościowych, firmowych oraz integracji.

Zapewniamy dodatkowe atrakcje takie jak oprawa muzyczna, animatorzy, zabawy integracyjne, pokazy pole dance, pokazy kabaretowe, koncerty na żywo.

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48327217000