Aleja Gwiazd 2019

Sieć Hoteli Diament po raz kolejny została oficjalnym partnerem Fundacji Aleja Gwiazd 2019.

W minioną niedzielę, 14 kwietnia 2019 roku w Krakowie odbyła się pierwsza edycja Alei Gwiazd Tenisa, podczas której można było spotkać takie gwiazdy jak Agnieszka Radwańska, Wojciech Fibak, Magdalena Grzybowska czy Mariusz Fyrstenberg. Inauguracja pierwszej w Polsce AGT odbyła się na promenadzie przy kortach Klubu Sportowego Nadwiślan w Krakowie (w pobliżu Wawelu).

Zaś w Warszawie po raz drugi odbędzie się Aleja Gwiazd Piłki Nożnej. Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się 1 maja, swoje tablice z brązu z odciskami stóp odsłonią: Jacek Gmoch, Paweł Janas, Antoni Piechniczek, Stefan Majewski, Józef Młynarczyk, Lucjan Brychczy. Odsłonięta zostanie także tablica pośmiertna Wacława Kuchara oraz okolicznościowa płyta na stulecie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Po Krakowie i Warszawie czas na Katowice. W stolicy Śląska, w czerwcu już po raz kolejny będzie można spotkać gwiazdy siatkówki. W Katowicach planowane są dwa dni atrakcji. 1 czerwca pod Spodkiem odbędzie się piknik rodzinny. 2 czerwca na Alei Korfantego odbędzie się uroczysta Aleja Gwiazd oraz mecz w ramach Siatkarskiej Ligii Narodów. Szczegóły wkrótce!

Back To Top