apartament

44 pokoje w 44 dni! Odnowione klimatyzowane pokoje, dodatkowe wyposażenie, w tym wygodne materace i zupełnie nowy standard wnętrz – takie efekty czekają na Gości czterogwiazdkowego SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń. W obiekcie przeprowadzone zostały gruntowne prace, aby podnieść standard oraz jakość oferowanych usług. Hotel nie zapomniał również o dzieciach i ich potrzebach.

Prace modernizacyjne objęły pokoje w czterogwiazdkowej części obiektu. Odnowiona przestrzeń zyskała nowoczesny wystrój, nowe, funkcjonalne meble i przytulne aranżacje, podkreślające tożsamość marki. Aranżacja wnętrz hotelowych to często duże wyzwanie dla projektantów. „Sama przestrzeń w oryginalnych i modnych kolorach to dzisiaj za mało. Przede wszystkim ma być ona funkcjonalna i dawać maksimum komfortu użytkownikom podczas pobytu”, mówi Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu Diament Ustroń oraz SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń.

Pokoje zostały wyposażone w łóżka i materace najwyższej jakości (posiadające 7 stref twardości, przeznaczonych na każdą porę roku), zapewniające właściwe podparcie dla kręgosłupa oraz wysoką elastyczność i równomiernie rozłożony ciężar.

„Wiemy jak ważny jest głęboki i spokojny sen, szczególnie po aktywnie spędzonym dniu w naszym hotelu (bogata część SPA&WELLNESS, teren zewnętrzny z atrakcjami – m.in. tor tubingowy), Ustroniu i okolicach (Wielka i Mała Czantoria, Równica, Leśny Park Niespodzianek). Wprowadzane przez nas zmiany wynikają z troski o wygodę i komfort naszych Gości”, dodaje Rafał Gucia.

„Naszymi szczególnymi gośćmi są dzieci. To dla nich przy okazji remontu pokoi w części czterogwiazdkowej przeprowadziliśmy również remont KIDS CLUBU. To miejsce zyskało nową atrakcję, bardzo popularną obecnie wśród dzieci oraz stało się bardziej funkcjonalną częścią naszej oferty dla naszych najmłodszych gości, których zadowolenie i niekończąca się pomysłowość są dla nas zawsze inspiracją. Rezerwacji pobytu w Hotelach Diament Ustroń można dokonywać bezpośrednio na stronie www.diamentustron.pl

Pokój Double
Pokój Double
Pokój Double
Back To Top