wizualizacja pokoi

Odnowione klimatyzowane pokoje, dodatkowe wyposażenie, w tym wygodne materace i zupełnie nowy standard wnętrz – takie efekty czekają na Gości czterogwiazdkowego SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń już na Wielkanoc. W obiekcie przeprowadzane są gruntowne prace, aby podnieść standard oraz jakość oferowanych usług. Nie zapominamy również o dzieciach. 

wizualizacja pokoi

Prace modernizacyjne obejmują pokoje w czterogwiazdkowej części obiektu. Odnowiona przestrzeń zyska nowoczesny wystrój, nowe, funkcjonalne meble i przytulne aranżacje, podkreślające tożsamość marki. Aranżacja wnętrz hotelowych to często duże wyzwanie dla projektantów. „Sama przestrzeń w oryginalnych i modnych kolorach to dzisiaj za mało. Przede wszystkim ma być ona funkcjonalna i dawać maksimum komfortu użytkownikom podczas pobytu”, mówi Rafał Gucia, Dyrektor Hotelu Diament Ustroń oraz SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń.

wizualizacje pokoj

Pokoje zostaną wyposażone w łóżka i materace najwyższej jakości, zapewniające właściwe podparcie dla kręgosłupa oraz wysoką elastyczność i równomiernie rozłożony ciężar.

„Wiemy jak ważny jest głęboki i spokojny sen, szczególnie po aktywnie spędzonym dniu w naszym hotelu (bogata część SPA&WELLNESS, teren zewnętrzny z atrakcjami – m.in. tor tubingowy), Ustroniu i okolicach (Wielka i Mała Czantoria, Równica, Leśny Park Niespodzianek). Wprowadzane przez nas zmiany wynikają z troski o wygodę i komfort naszych Gości”, dodaje Rafał Gucia.

„Naszymi szczególnymi gośćmi są dzieci. To dla nich przy okazji remontu pokoi w części czterogwiazdkowej prowadzimy również remont KIDS CLUBU. To miejsce zyska nową atrakcję, bardzo popularną obecnie wśród dzieci oraz stanie się bardziej funkcjonalną częścią naszej oferty dla naszych najmłodszych gości, których zadowolenie i niekończąca się pomysłowość są dla nas zawsze inspiracją”.

wizualizacja pokoj

Rezerwacji pobytu w Hotelach Diament Ustroń można dokonywać bezpośrednio na stronie www.diamentustron.pl

Back To Top