skip to Main Content
Menu

Kompetentna i miła obsługa, wysoki standard pomieszczeń, a także bogate zaplecze gastronomiczne powodują, iż Hotele Diament to doskonały wybór dla biznesu. Organizacja firmowych eventów, szkoleń, konferencji czy bankietów na najwyższym poziomie to dla nas wyzwanie
i przyjemność. Satysfakcja naszych gości nie jest dziełem przypadku – dzięki profesjonalnemu działowi sprzedaży i wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie odpowiadać na indywidualne zapotrzebowanie klientów biznesowych. Długotrwałe relacje z naszymi partnerami są dla nas źródłem inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju.

Hotele Diament to sieć obecna w siedmiu miastach południowej Polski. Nasze obiekty to blisko 1000 pokojów, w których na gości czeka ponad 2000 miejsc noclegowych, a łączna powierzchnia sal konferencyjnych przekracza 3000 m2. Planujesz organizację wydarzeń biznesowych? Nie zwlekaj dłużej – zaufaj nam i wybierz jeden z 13 hoteli Diament.

POTENCJAŁ HOTELI DIAMENT

Potencjał Hoteli Diament
0
HOTELI
0
MIEJSC NOCLEGOWYCH
0
POKOI
0
M2 SAL KONFERENCYJNYCH

Zapisz się do Informatora
I bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i wydarzeniami w sieci Hotele Diament.

Poznaj naszą ofertę

Konferencje i szkolenia w Hotelach Diament

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Przeprowadzenie konferencji nie jest zadaniem prostym. Prelegenci i trenerzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są komfortowe warunki ich pracy. Hotele Diament oferują dobrze wyposażone sale konferencyjne, w których kwestiami technicznymi zajmuje się nasz personel, dbający o to aby realizacja przebiegła bezproblemowo. Posiadamy sale pozwalające na odpowiednie ich zaaranżowanie do Państwa potrzeb i umożliwią wykonanie zadania zgodnie z założeniami. Przygotowujesz szkolenie, sympozjum lub konferencję? Potrzebujesz pomieszczenia gotowego przyjąć nawet kilkaset osób? Możesz na nas liczyć.
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj >>

Zapraszamy do kontaktu: Lidia Torzewska | ltorzewska@ (rozwiń)

Wypocznij podczas podróży służbowej w Hotelach Diament

PODRÓŻE SŁUŻBOWE

Podróże służbowe są codziennością w świecie biznesu. Wybór hotelu z naszej sieci to rozsądna decyzja. Dlaczego? Hotele Diament gwarantują nie tylko wysoki poziom usług, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, ale oferują także atrakcyjne warunki cenowe dla swoich partnerów. Nasi specjaliści ds. sprzedaży wesprą Cię na etapie planowania noclegów, a indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb pakiet będzie fundamentem dalszej owocnej współpracy. Postaw na jakość – wybierz Hotele Diament.

Zapraszamy do kontaktu: Edyta Makuch | emakuch@ (rozwiń)

Hotele Diament to gwarancja komfortu podczas wycieczek grupowych

PODRÓŻE GRUPOWE

Śląsk przyciąga. Bogata historia i fascynująca teraźniejszość są zapowiedzią świetlanej przyszłości. Liczne atrakcje turystyczne i ciekawe wydarzenia w regionie sprawiają, iż co roku wzrasta zainteresowanie podróżnych południowymi krańcami Polski. Najłatwiejszą fazą planowania podróży po śląskich ziemiach jest wybór bazy noclegowej – Hotele Diament to gwarancja komfortu, satysfakcjonującego poziomu usług i świetnej kuchni. Jesteś organizatorem wycieczek? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, którzy pomogą Ci skoordynować plan noclegów dla podróżujących. Nie każ naszym pokojom czekać – daj się zaskoczyć atrakcyjnym warunkom oferty sieci hoteli Diament.

Zapraszamy do kontaktu: Agata Czamara | aczamara@ (rozwiń)

Bankiety w Hotelach Diament

BANKIETY I GALE JUBILEUSZOWE

Praca to nie wszystko – ważne są momenty, w których oceniamy i doceniamy jej efekty. Może się to odbywać w podniosłym nastroju, w towarzystwie wyśmienitego jedzenia i w miłym dla oka otoczeniu. Takie właśnie są gale, bankiety i jubileusze odbywające się w naszych progach. Hotele Diament to symbol sukcesu i rosnących ambicji, dlatego też panująca w nich atmosfera sprzyja organizacji uroczystych wydarzeń. Dołącz do grona naszych stałych partnerów, którzy nie żałują postawienia na rewelacyjny catering i gościnność hoteli Diament.
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj >>

Zapraszamy do kontaktu: Michał Semeniuk | msemeniuk@ (rozwiń)

Organizacja eventów firmowych w Hotelach Diament

EVENTY FIRMOWE

Dobra atmosfera w pracy jest równie ważna, co morale w armii – warunkuje sukces. Trudno przecenić rolę wyjazdów integracyjnych i innych eventów firmowych w budowaniu właściwej aury w zespole. Hotele Diament posiadają doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wobec tego nasza oferta była dla wielu partnerów naturalnym wyborem. Chcesz do nich dołączyć i poszerzyć grono zadowolonych z naszych usług? My też tego chcemy. Skontaktujmy się i ustalmy wszystkie szczegóły.
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj >>

Zapraszamy do kontaktu: Michał Semeniuk | msemeniuk@ (rozwiń)

Masz pytania? Napisz do nas!

Broszura infrmacyjna Hoteli Diament

Centralny Dział Sprzedaży

CentralnyDzialSprzedazy@ (rozwiń)

Rezerwuj online z kodem w 3 krokach - zajmie to tylko 3 minuty:

Back To Top
×Close search
Search