skip to Main Content
Menu

Hotele Diament to największa sieć hotelarka na południu Polski. 13 hoteli o standardzie czterech i trzech gwiazdek, dogodnie zlokalizowanych w 7 miastach, oferują ponad 2000 miejsc noclegowych i blisko 1000 pokoi, a także strefy SPA & wellness.

Zapraszamy do kontaktu

Karolina Witek
Key Account Manager
Lidia Torzewska
Dyrektor Centralnego Działu Sprzedaży
tel.:+48 512 971 553

Naszym klientom biznesowym zapewniamy:
✔ Atrakcyjne warunki współpracy i dostosowaną do potrzeb firmy ofertę cenową
✔ Opiekę profesjonalnego specjalisty ds. sprzedaży w ramach całej sieci
✔ Kody firmowe, szybką rezerwację online i natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Dbając o Państwa satysfakcję z podróży biznesowych oferujemy rozwiązania, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Rezerwuj online z kodem w 3 krokach – zajmie to tylko 3 minuty:

Hotele Diament to:

0
hoteli
0
miejsc noclegowych
0
Gości miesięcznie
0
m2 sal konferencyjnych
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka HOTELE DIAMENT S.A. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Dąbrowskiego 50.
 2. W zakresie ochrony danych osobowych można się kontaktować pod adresem e-mail: rodo@hotelediament.pl
 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia korespondencji i obsługi sprawy, której ona dotyczy, a także przedstawienia oferty w przypadku złożenia i realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora, podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia oraz podmioty, które wynikają z przepisu prawa.
 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania relacji biznesowych tzn. przez okres niezbędny do realizacji celu.
 6. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
  z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 8. Podanie przez Pastwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak odpowiedni na udzielone zapytanie.
 9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Back To Top
×Close search
Search