Jak zorganizować idealną konferencję/spotkanie firmowe w 4 prostych krokach?

Jeśli spotkania biznesowe kojarzą Ci się z nerwówką, chaosem i brakiem wsparcia, przeczytaj 4 kroki do udanej konferencji. Twoje obawy zejdą na dalszy plan, a organizacja konferencji i spotkań firmowych będzie prosta i przyjemna!

KROK 1/4 Przygotowanie planu, koncepcji i tematyki spotkania.
Określ temat spotkania, liczbę uczestników oraz (jeśli to konieczne) wybierz prelegentów, na których Ci zależy. Zastanów się nad sposobem przekazania wiedzy i informacji, a także nad atmosferą, w jakiej ma odbyć się planowane spotkanie. Pamiętaj, nic tak nie trzyma nerwów i emocji na wodzy, jak dobrze opracowany plan. Nie musisz być dokładny. Ważne, aby określić ramy czasowe i punkty, które chcesz poruszyć podczas spotkania, dzięki temu unikniesz zakłopotania i stresu, a Twoja konferencja stanie przyjemniejsza w odbiorze dla wszystkich uczestników.

KROK 2/4 Zarezerwowanie terminu i Sali 
Nie zostawiaj tego punktu na ostatnią chwilę. Zatroszcz się o swój spokój oraz komfort Twoich Gości i dokładnie przemyśl, czego potrzebujesz. Zastanów się, jaki sprzęt i materiały będą niezbędne oraz w jakiej formie poprowadzisz spotkanie. Możesz skorzystać z pomocy osoby odpowiedzialnej za sektor konferencji w Hotelu Diament. Powiedz, ile osób weźmie udział w spotkaniu, jakiej przestrzeni i sprzętu potrzebujesz, a kompetentna osoba pomoże Ci w wyborze sali, jak i jej ustawienia, tak, aby konferencja przebiegła profesjonalnie i komfortowo.

KROK 3/4 Catering to must have
„Przez żołądek do serca” 😉 Głód podczas ważnego spotkania to zdecydowanie zły towarzysz. Rozprasza uwagę odbiorców, a dodatkowo sprawia, że gorzej przyswajamy informacje i jesteśmy bardziej drażliwi. Bufet kawowy,  poza kawą, herbatą i wodą może zawierać także pyszne słodkie dodatki, wyśmienite finger food (małe przekąski) lub pożywne kanapki. Hotel Diament oferuje bufety na słodko, słono i fit. Krótka przerwa na jedzenie i picie poprawi samopoczucie uczestników spotkania, pozwoli im odetchnąć i zregenerować się, a nawet zacisnąć więzi pomiędzy sobą.

KROK 4/4 Ostatnia prosta 
Sala jest już przygotowana, dania z cateringu czekają na stołach. To idealny moment na testy techniczne. Koordynator konferencyjny w Hotelu Diament pomoże sprawdzić stabilność łącza internetowego, rzutnik i nagłośnienie oraz zapewni wsparcie. Testy wypadły pozytywnie, zatem pozostaje już tylko czekać na  uczestników konferencji i cieszyć się udanym spotkaniem biznesowym.

Park Hotel Diament Wrocław oferuje 7 klimatyzowanych sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt, fachową obsługę oraz doskonały catering. Nasze sale konferencyjne pomieszczą łącznie do 250 osób, a dzięki systemowi przesuwnych ścian możliwa jest dowolna aranżacja oferowanych pomieszczeń. Obszerny parking to komfort dla uczestników i świetna lokalizacja z dogodnym dojazdem z regionu Dolnego Śląska jak i z całej Polski.

Park Hotel Diament Wroclaw
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum konferencyjne
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum konferencyjne
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum konferencyjne
Restauracja Atmosfera Wrocław
Restauracja Atmosfera Katowice
Park Hotel Diament Wroclaw
Park Hotel Diament Wroclaw - Restauracja Atmosfeera
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum konferencyjne

Nasze hotele znajdują się także w Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Ustroniu oraz Zabrzu.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zorganizować konferencję idealną!
centralnydzialsprzedazy@hotelediament.pl!

Back To Top