Obawiacie się Państwo podróży służbowej? Tego, że wszędzie będzie daleko, a trasa z punktu A do punktu B pochłonie ogrom czasu? Że dotarcie z dworca do hotelu będzie wyzwaniem? Z Hotelami Diament nie musicie się o to martwić – przewidzieliśmy nawet takie utrudnienia. Co więcej – mamy na nie skuteczne rozwiązanie, które pozwolą Państwu się zrelaksować i skupić na istotniejszych sprawach.

Skuteczne i sprawne rozmieszczenie obiektów – oto niepodważalnie klucz do sukcesu! Nasze hotele, zlokalizowane w różnych miastach, znajdują się w pobliżu dworców i przystanków, więc nadadzą się idealnie dla osób podróżujących środkami komunikacji miejskiej. Wybieracie się Państwo do nas samochodem? Świetnie! Hotele Diament są również usytuowane obszarach z ułatwionym dojazdem do autostrady lub drogi ekspresowej. Dzięki czemu płynne przemieszczanie się będzie niezwykle naturalne. Podróż z pobliskich portów lotniczych również nie zajmie długo. Gwarantujemy, że nie napotkają Państwa żadne problemy z dotarciem do celu!

Hotel Arsenal Palace Chorzów
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice
Hotel Diament Plaza Gliwice
Hotel Diament Plaza Katowice
Park Hotel Diament Katowice
Hotel Diament Spodek
Hotel Diament Vacanza
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń
Hotele Diament Ustroń
Park Hotel Diament Wroclaw
Park Hotel Diament Zabrze

Ponadto, prawie wszystkie nasze hotele oferują sporych rozmiarów parking. Obiekty, które posiadają mniej miejsc parkingowych, udzielają z kolei informacji o tym, gdzie można pozostawić swój samochód. Ograniczona strefa przeznaczona do parkowania wiąże się z lokalizacją hotelu – te, położone w centrum miasta, ze względu na otoczenie, mogą sobie pozwolić jedynie na niewielką część wydzieloną dla postoju pojazdów. Wraz z korzystnym położeniem macie Państwo dostęp do wszystkich pobliskich atrakcji: muzeów, kawiarni, parków biznesowych, restauracji czy deptaków.

Wszystkie nasze hotele znajdujące się w aglomeracji śląskiej, czyli mieszczące się w takich miastach, jak Katowice, Gliwice, Chorzów czy Siemianowice Śląskie, są od siebie oddalone zaledwie o kilka lub kilkanaście minut. Pokonanie trasy z jednego do drugiego punktu zajmuje niewiele czasu i nie wpłynie znacząco na poruszanie się między spotkaniami biznesowymi. Wystarczy się z nami skontaktować – wyjaśnimy dokładnie wszystkie zawirowania lokacyjne i doradzimy, który z oferowanych przez nas hoteli, okaże się tym właściwym, wychodzącym naprzeciw potrzebom Państwa podróży.

Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, co nasze hotele mogą zaoferować, aby w pełni uprzyjemnić Państwu podróż służbową – zapraszamy do kontaktu: centralnydzialsprzedazy@hotelediament.pl!

Back To Top