Chwila relaksu w trakcie podróży służbowej jest niezwykle istotna. Co zrobić, jeśli grafik pęka w szwach? Wystarczy… zaplanować odpoczynek. Brzmi kuriozalnie? Tylko wówczas mamy pewność, że wygospodarujemy czas, aby zwyczajnie odetchnąć i nabrać dystansu. Hotele Diament oferują wiele udogodnień, za których sprawą pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Może trudno w to uwierzyć, ale zasypując się nadmiarem obowiązków i zapełniając swój harmonogram po brzegi, stajemy się jedynie mniej efektywni. Jeszcze gorzej rzecz ma się w przypadku braku czasu na wypoczynek. Ciągłe koncentrowanie się na celu, w krótkim okresie prowadzi do wypalenia. Warto więc zadbać o wyciszenie spiętego ciała i umysłu. W Hotelach Diament znajdziecie Państwo swój sposób na relaks. Kto wie, może odkryjecie zupełnie nowe, dotąd sobie jeszcze nieznane rozwiązanie? SPA, strefa fitness, zielone przestrzenie do biegania — u nas rekreacja jest na wyciągnięcie ręki.

SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń - Basen
Hotele Diament Ustroń - Centrum fitness
Hotele Diament Ustroń - Sauna
Park Hotel Diament Wroclaw - Centrum fitness
Hotel Diament Bella Notte Chorzów/ Katowice - Termy Cesarskie
Park Hotel Diament Zabrze - Centrum fitness
Hotel Arsenal Palace Chorzów - Termy Cesarskie
Hotel Diament Zabrze - Centrum Fitness
Park Hotel Diament Katowice - Sauna
Hotel Diament Plaza Gliwice - Centrum fitness

Ćwiczenia fizyczne oraz idące za nimi zdrowe poczucie zmęczenia zdecydowanie odprężą, jak i zwiększą poziom szczęścia i zadowolenia. W Hotelach Diament znajdują się strefy fitness, które, dzięki przestronnym salom i profesjonalnemu sprzętowi, umożliwią wykonanie treningu całego ciała. Z kolei zlokalizowane w pobliżu obiektów parki są świetną przestrzenią do biegania czy spacerowania. Powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” jest nam wszystkim dobrze znane. A troska o zdrowie to przede wszystkim umiejętne wyważenie pracy i odpoczynku, tzw. work-life balance, które nie bez powodu staje się dla wielu sposobem na udane i produktywne życie.

Wybranie się na zabieg SPA to zdecydowanie świetny sposób na rozluźnienie. W Hotelach Diament czeka na Państwa wiele masaży, rytuałów relaksacyjnych oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Wszystko to, aby otoczyć Państwa kompleksową i profesjonalną opieką. Peeling, mezoterapia, a może parafina na dłonie? Bogata oferta z całą pewności zaspokoi potrzeby każdej skóry. Niezależnie od tego, czy niezbędny jest w danym momencie pakiet zabiegów anti-aging, dla cery mieszanej, suchej lub przetłuszczającej się — u nas je Państwo znajdziecie. W wolnym czasie warto również udać się na basen, aby rozładować napięcie zalegające w mięśniach. Zbawiennym dla samopoczucia będzie także pobyt w saunie, który przywróci spokój i harmonię.

Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, co nasze hotele mogą zaoferować, aby w pełni uprzyjemnić Państwu podróż służbową — zapraszamy do kontaktu: centralnydzialsprzedazy@hotelediament.pl!

Back To Top