skip to Main Content
Menu

Drodzy goście,
W naszej ofercie pojawiły się lunchboxy na wynos, które można zamówić w dowolnym dniu. Ich odbiór jest możliwy w restauracji w Hotelach w Chorzowie, Gliwicach. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy cztery lunchboxy składające się z kanapki, kawy, butelki wody oraz ciasteczek.

Lunchbox Wegański
Lunch Wegański składa się m.in. z wegańskiej kanapki – kolory tęczy. Między kromkami tostowego pieczywa posmarowanego pastą hummus znajdują się warzywa: pomidor, papryka żółta i pomarańczowa, ogórek zielony oraz sałata. Dodatkowo w pudełku znajdą Państwo wegańskie ciasteczka na osłodę.
Cena: 19PLN

Lunchbox Kozi ser i szynka
Główną rolę w tym lunchboxie gra bagietka wypełniona kozim serem, plastrami jabłka, szynki wieprzowej, rukoli, masła oraz przypraw, a także miodu, który otula kanapkę i nadaje jej słodkiego posmaku. To gratka dla fanów nieoczywistych smaków. Do lunchu dołączamy rogaliki Jana III Sobieskiego. Taki słodki poczęstunek z pewnością umili Państwu dzień pełen obowiązków.
Cena: 25PLN

Lunchbox Tuńczyk
Kanapka z tuńczykiem to jedno z ulubionych śniadań wielu osób – Lunchbox Tuńczyk będzie dla nich idealnym rozwiązaniem. Znajdą w nim klasyczną kanapkę z tuńczykiem, majonezem, szalotką, kukurydzą, sałatą, pomidorem i parmezanem, który nada przekąsce wyrazistego smaku. Do tego lunchu również dołączamy rogaliki Jana III Sobieskiego.
Cena: 25PLN

Lunchbox BTL
Na koniec zostawiliśmy lunchbox BTL, w którym pierwsze skrzypce gra kanapka BTL. Jej głównymi składnikami są bekon (becon), sałatka (lettuce) i pomidor (tomato). Jest popularna w wielu krajach, szczególnie w Ameryce, gdzie uznawana jest za przysmak narodowy i podawana od początku XX wieku. Ta prosta kompozycja przypadła wielu osobom do gustu, głównie za sprawą chrupiącego bekonu, który w połączeniu ze świeżymi warzywami i dodatkiem majonezu sprawia, że trudno się jej oprzeć. Do tej opcji również dołączamy rogaliki Jana III Sobieskiego.
Cena: 19PLN

Nasze lunchboxy zamówisz w:

PRZEWODNIKI HOTELI DIAMENT:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi mini przewodnikami, które pomogą w przygotowaniu wycieczki po atrakcjach Górnego Śląska.

Back To Top
×Close search
Search