skip to Main Content
Menu
Akcja Wiosna Z Podopiecznymi Fundacji ISKIERKA

W dniach od 7 do 10 maja w SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń mieliśmy zaszczyt spędzić czas z wyjątkowymi Gośćmi – podopiecznymi Fundacji ISKIERKA, której partnerem jesteśmy od kilku lat. Dzieci w ramach Akcji Wiosna odbywały w naszym hotelu swoją rehabilitację, przy której nie zabrakło wielu atrakcji, zabaw w Kids Clubie oraz towarzystwa Pana Diamencika, który podbił serca naszych najmłodszych przyjaciół.

Dzieci zwiedziły też Kozią Zagrodę, w której poznały tajniki produkcji oscypków oraz Leśny Park Niespodzianek, gdzie mogły nakarmić zwierzątka, zobaczyć pokazy ptaków drapieżnych i sów. Nie brakowało również atrakcji w naszym hotelu. Nasi młodzi przyjaciele chętnie spędzali czas na basenie oraz w Kids Clubie, gdzie Pan Diamencik czekał z wieloma atrakcjami, bajkami, basenem z kolorowymi piłeczkami oraz wyjątkowymi animacjami. Zabaw nie było końca!

Nasz hotel odwiedziła również Fabryka Kultury, z którą dzieci mogły stworzyć wspólny spektakl teatralny.

Wyjątkowym wydarzeniem była także dogoterapia, która za sprawą Fundacji CODA, była świetną okazją, by dzieci mogły pobawić się z nowo poznanym pieskiem oraz zaopiekować się nim i poprzytulać. Nie zabrakło również super toru przeszkód z nagrodami, diamentowej dyskoteki, a w ostatni dzień, własnoręcznie wykonanych przez dzieci, przepysznych koktajli.

 

To był bardzo dobry czas dla dzieci, jak również dla nas. Dziękujemy i do zobaczenia!

 

FOTO: Archiwum Fundacji Iskierka

Fundacja Iskierka
Fundacja Iskierka
Fundacja Iskierka
Back To Top
×Close search
Search