7 październik 2016 r. – Sieć Hoteli Diament ogłosiła przetarg na wynajem pomieszczenia w jednym ze swoich hoteli w Siemianowicach Śląskich – Hotelu Diament Vacanza Siemianowice.
W usytuowanym na parterze lokalu obecnie mieści się kompleksowe SPA z tarasem, ale to nie jedyne możliwości aranżacyjne. Firma, która podejmie się współpracy może liczyć na dużą swobodę w zagospodarowaniu tego miejsca. Oferty można składać do końca listopada.

Grota solna, sauna sucha, jacuzzi, albo gabinet odnowy biologicznej – możliwości wykorzystania lokalu, znajdującego się w Hotelu Diament Vacanza w Siemianowicach Śląskich jest wiele, zwłaszcza, że przynależy do niego także taras z wyjściem na ogród.

– Nie mamy sprecyzowanych oczekiwań, liczymy na pomysłowość przyszłych najemców. W drodze konkursu ofert, które zbieramy do końca listopada, zostanie wyłoniona propozycja najbardziej perspektywiczna i odpowiadająca na rosnące potrzeby klientów – deklarują przedstawiciele Hoteli Diament.

Do zagospodarowania są 104 m2 zlokalizowane na parterze. Połowa (dokładnie 50 m2) to powierzchnia użytkowa z jacuzzi, saunami i prysznicem, reszta (54 m2) obejmuje otwarty taras. Do środka można dostać się z korytarza hotelu, albo niezależnie, dlatego nowy zarządca będzie mógł
z powodzeniem świadczyć usługi nie tylko dla gości hotelowych, ale i dla zewnętrznych klientów.

Szczegółowe informacje na temat przetargu można uzyskać pod telefonem: 667 671 471 lub drogą elektroniczną na: vacanza@hoteldiament.pl

Back To Top