Restauracja - Park Hotel Diament Zabrze

Restauracja Diament Zabrze
Restauracja Diament Zabrze

NASZA RESTAURACJA

Restauracja Diament Zabrze to wyjątkowy klimat i charakter.

Nie lada atrakcję restauracji stanowią grille teppanyaki – charakterystyczne dla tradycji dalekowschodniej gorące płyty, dzięki którym posiłek staje się prawdziwym wydarzeniem kulinarno-towarzyskim, umożliwiają gościom przyjrzenie się z bliska kulturze gotowania. Przy restauracji znajduje się duży taras, na którym można zrelaksować się w cieniu parasola.

Godziny pracy restauracji:

poniedziałek – piątek: od 17:00 do 21:00
sobota- niedziela: od 12:00 do 22:00

Godziny pracy baru:

poniedziałek – piątek: od 14:00 do 23:00
sobota- niedziela: od 12:00 do 23:00

Restauracja Diament

ŚNIADANIE

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Starannie dobrane składniki, najwyższej jakości wędliny i sery, ciepły i zimny bufet, a do tego gotowanie na żywo, podczas którego przyrządzimy naleśniki, jajecznicę lub omlet tak jak lubisz najbardziej. Na miejscu wypiekamy pieczywo oraz francuskie rogaliki.

W strefie FIT znajdziesz mleko roślinne, bakalie, jogurty i koktajle. Całości dopełni znakomita kawa.. celebruj śniadanie tak jak my!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach:

pn. – pt.: 6.30-10.00,

sb. – nd.: 7:00-11.00

 

NASZA KUCHNIA

Potrawy serwowane w restauracji charakteryzują się bogactwem smaków i aromatów.

Nasze menu cechuje duża różnorodność – idealny posiłek dla siebie znajdą tu zarówno wymagający miłośnicy wytrawnych dań jak i zwolennicy tradycyjnych dla regionu Śląska potraw. Wspólnym mianownikiem dla tak urozmaiconej karty są zawsze świeże, starannie dobrane produkty, składające się na wyjątkowe dania.

Gotowaniu na żywo zawsze można przyjrzeć się codziennie, zaś w każdą środę w restauracji grana jest muzyka na żywo. Barwne, różnorodne menu restauracji stanowi zaproszenie do podróży po kuchniach świata i wyjątkowych doznań smakowych.

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48327211000