Sala Cesarska Hotel Diament Arsenal Palace
Sala Cesarska Hotel Diament Arsenal Palace

Restauracja - Hotel Diament Arsenal Palace

Sala Cesarska
Sala Cesarska
Sala Cesarska

JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH SAL BANKIETOWYCH NA ŚLĄSKU

Przepiękna sala cesarska to eleganckie i przestronne wnętrza pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych nawet do 450 osób.

Dzięki powierzchni 400 m2 możliwa jest tu organizacja różnego rodzaju eventów, występów artystycznych, pokazów, zebrań czy finałów konkursów – sala posiada stałą scenę i przestronne wejście umożliwiające wjazd samochodów osobowych na scenę.

Sala Cesarska
Sala Cesarska
Sala Cesarska

WYPOSAŻENIE

Sala posiada bezpłatny dostęp do Internetu i wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny, m.in. LCD 50 i 60 cali na stendach, mównicę i mikrofony, splitery umożliwiające połączenie wizji w salach.

Zapewniamy również kompleksową obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań (przerwy kawowe, lunch) oraz organizację imprez towarzyszących.

Wesela w Hotelach Diament
Wesela w Hotelach Diament
Wesela w Hotelach Diament

WASZE WYMARZONE WESELE

Jeśli marzy Ci się wesele w eleganckim i stylowym miejscu, w otoczeniu pięknej przyrody, wybierz salę Cesarską w Hotelu Diament Arsenal Palace! Jej historycznie stylizowane wnętrza zachwycą każdego, a bezpośrednie sąsiedztwo Parku Śląskiego stwarza idealną okazję, by w ten wyjątkowy dzień znaleźć również moment na romantyczny spacer we dwoje. Sala Cesarska pomieści nawet 450 osób. Dbamy o to, by sala Cesarska nie była nią jedynie pod kątem nazwy – niech każdy Gość będzie w niej ugoszczony po królewsku!

Back To Top

Zarezerwuj teraz

+48326068484