skip to Main Content
Menu

Restauracja - Park Hotel Diament Wrocław

RESTAURACJA ATMOSFERA

Restauracja Atmosfera mieści się na parterze Park Hotelu Diament Wrocław. Wyjątkowy wystrój restauracji pozostawia Gościom możliwość wyboru miejsca: na wygodnych kanapach, w specjalnie wyodrębnionych lożach, które stwarzają warunki do dyskretnej rozmowy, bądź przy tradycyjnych stolikach, dających możliwość dostosowania do bardziej licznego towarzystwa.

Mieszczący się przy restauracji Lobby Bar to idealne miejsce na popołudniową filiżankę kawy, relaks po ciężkim dniu czy świętowanie udanych transakcji z partnerami biznesowymi.

Godziny otwarcia restauracji:

Lunch: Pon – Pt: od 12:00-15:00
Restauracja: Pon – Niedz: 15:00 – 21:00
Bar: codziennie do 22:00

ŚNIADANIA

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Starannie dobrane składniki, gotowanie na żywo, najlepszej jakości wędliny i sery — w tym również te regionalne, robione na miejscu! Do tego świeże owoce, warzywne smoothie i koktajle oraz oczywiście znakomita kawa. Na miejscu wypiekamy także nasze pieczywo, mini zapiekanki, mini pizzę i słodkości… Celebruj śniadanie, sięgając wyłącznie po wyśmienite produkty!

Na pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego zapraszamy w godzinach:
pn. – pt.: 6.30-10.00, sb. – nd.: 7.00-11.00.

 

NASZA KUCHNIA

Menu bogate jest w lekkie i zdrowe dania przygotowywane z ze starannie wyselekcjonowanych, polskich produktów.

Nasz zespół kucharzy dba o to, aby menu zmieniało się wraz z porami roku i zawsze mieli Państwo możliwość rozkoszowania się sezonowymi specjałami.

W ofercie baru znajdą Państwo szeroki wybór alkoholi, a nasz personel z pewnością pomoże w skomponowaniu drinka według Państwa upodobań.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Przestronne i jasne wnętrza restauracji pozwalają na organizację imprez okolicznościowych nawet dla 120 osób. Z kolei w naszych nowoczesnych i eleganckich salach konferencyjnych możemy przygotować dla Państwa wesele dla 180 osób.

Back To Top
×Close search
Search