skip to Main Content
Menu

Restauracja - Hotel Diament Vacanza

SALA BANKIETOWA TROJA

Sala bankietowa Troja wyróżnia się swym eleganckim i przestronnym wnętrzem, przygotowanym z myślą o organizacji bankietów, przyjęć i bali na najwyższym poziomie. Sala może pomieścić aż 220 osób (jej łączna powierzchnia wynosi 300m2 ), dzięki czemu z powodzeniem można bawić się tu na weselach, studniówkach, urodzinach, komuniach oraz imprezach firmowych.

Podczas ładnej pogody można zrelaksować się na świeżym powietrzu dzięki zewnętrznemu tarasowi sąsiadującemu bezpośrednio z salą. Do dyspozycji jest również duży parking, posiadający miejsca postojowe dla autokarów.

WYPOSAŻENIE

Do Państwa dyspozycji oddajemy stałą scenę – dedykowaną specjalnym eventom, występom artystycznym, pokazom, koncertom i konkursom. Sala jest również wyposażona w sprzęt techniczny: rzutniki multimedialne, ekrany, flip-charty oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Nasz doświadczony zespół zajmuje się organizacją imprez w sposób kompleksowy – zapewnimy obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań. Osobiście zadbamy o każdy szczegół bankietu.

WASZE WYMARZONE WESELE

Marzysz o weselu w stylu śródziemnomorskim? Potrzebujesz wygodnych miejsc noclegowych dla gości weselnych? Szukasz doskonałej lokalizacji? Wybierz salę bankietową Troja w Hotelu Diament Vacanza w Siemianowicach Śląskich, której wyjątkowe wnętrza pomieszczą aż 220 osób. Jej powierzchnia 300 m2 oraz stała scena dają odpowiednią przestrzeń i możliwości do zorganizowania wesela, o jakim tylko zamarzysz. Zaś elegancka stylizacja wewnątrz sali sprawia, że każdy gość może poczuć się u nas wyjątkowo.

Zadzwoń do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Kinga Wdowiak – p.o. Kierownika gastronomi
tel.: 885 600 088
e-mail: kwdowiak@hotelediament.pl

Małgorzata Bujoczek – Kierownik zmiany restauracji
tel.: 667 671 472
e-mail: mbujoczek@hotelediament.pl

Back To Top
×Close search
Search