skip to Main Content
Menu

Restauracja - Hotel Diament Plaza Gliwice

O NAS

Lobby bar & Live cooking to kulinarne miejsce pozwalające na uatrakcyjnienie biznesowych czy prywatnych spotkań. Podczas pokazów Live Cooking potrawy są przygotowywane przez Szefa Kuchni wraz z asystentem na żywo, na Państwa oczach. Dzięki temu nasi Goście mają możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów, mogą również dobrać składniki wraz z naszą pomocą, z których przygotujemy wybrane danie. W trakcie pokazu kucharze chętnie opowiedzą o przepisie czy sposobie przygotowywania dania.

Godziny pracy restauracji:

poniedziałek – piątek: od 12:00 do 22:00

sobota i niedziela: od 12:00 do 22:00

Rezerwacja pod numerem: +48 32 721 70 00 wew. 602 lub 603 | poziom@hotelediament.pl

NASZA KUCHNIA

W domu rodzice pokazują swoim dzieciom podstawy przygotowywania makaronu i innych prostych dań zaspakajając ich ciekawość. My w trakcie imprezy integracyjnej czy spotkań biznesowych chętnie nauczymy jak otwierać ostrygi czy jak perfekcyjnie przygotować mule bądź dobrze wysmażyć steka.

Całości dopełniają autorskie koktajle przygotowywane przez naszą profesjonalną obsługę oraz kawa najlepszego gatunku idealnie komponująca się z ciastami wypiekanymi na miejscu.  Często zabiegani, rano nie mamy okazji zjeść pełnowartościowego śniadania w domu. Mamy na to rozwiązanie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którzy mają ochotę z rana na wytrawne lub słodkie śniadanie, kawę lub herbatę.

Zapraszamy w podróż do świata smaku i zapachu.

Back To Top
×Close search
Search