skip to Main Content
Menu

SALE KONFERENCYJNE

W sąsiadującym Hotelu Diament Arsenal Palace znajduje się 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych umożliwiających organizację wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, sympozjów, czy spotkań firmowych.

Łączna powierzchnia sal konferencyjno-bankietowych to ponad 1200 m², co umożliwia zorganizowanie spotkań dla 800 osób łącznie.

Nazwa saliPowierzchnia      
Sala Cesarska400 m2500250150360--
Sala Kirasjerów80 m270504045--
Sala Artylerii63 m250303035--
Sala Oficerska95 m280504550--
Sala Grenadierów55 m240222035--
Michał Semeniuk Kierownik Regionu Sprzedaży
Monika Dudek Kierownik Działu Sprzedaży
Kamila Serwatko Specjalista ds. sprzedaży
Katarzyna Piątek Specjalista ds. sprzedaży
Agnieszka Waligóra Specjalista ds. sprzedaży

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka HOTELE DIAMENT S.A. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Dąbrowskiego 50.
  2. W zakresie ochrony danych osobowych można się kontaktować pod adresem e-mail: rodo@hotelediament.pl
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia korespondencji i obsługi sprawy, której ona dotyczy, a także przedstawienia oferty w przypadku złożenia i realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora, podmioty przetwarzające, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia oraz podmioty, które wynikają z przepisu prawa.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania relacji biznesowych tzn. przez okres niezbędny do realizacji celu.
  6. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Podanie przez Pastwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak odpowiedni na udzielone zapytanie.
  9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

WYPOSAŻENIE

Sale konferencyjne wyposażone są w szybkie łącze Internetowe (w tym Wi-Fi), rzutniki multimedialne, ekrany, flip-charty, a Sala Cesarska dodatkowo w profesjonalny sprzęt nagłaśniający HK Audio oraz stałą scenę z bezpośrednim dostępem z zewnątrz (możliwość wjazdu samochodami).

Istnieje możliwość połączenia wizji w salach za pomocą spliterów.

Back To Top
×Close search
Search