skip to Main Content
Menu
Zamów świąteczny Catering Hoteli Diament

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. By stał się w pełni przyjemnym i radosnym wydarzeniem, niezmąconym trudem pracochłonnych przygotowań przy świątecznym stole, gorąco zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty cateringowej.

Nasze menu zawiera tradycyjne dania spotykane zarówno na polskim, jak i śląskim świątecznym stole. Znajdziecie w nim Państwo barszcz czerwony, zupę grzybową, uszka, pierogi z kapustą
i grzybami, pierogi ruskie, krokiety z kapustą i grzybami, karpia panierowanego, pieczonego łososia lub pstrąga, kapustę zasmażaną z grzybami, schab ze śliwką i karkówkę pieczoną. Ze słodkich przystawek oferujemy Państwu pyszny domowy makowiec, jabłecznik i makówkę w kokosie.

Przygotujemy dla Państwa wyjątkowy obiad lub wieczerzę świąteczną, dbając nie tylko o doskonały smak dań, ale także ich piękny wygląd.

Organizując świąteczne przyjęcie z daniami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni Hoteli Diament, sprawicie Państwo, że ten piękny – acz wymagający pod względem przygotowań – czas świąt stanie się przyjemniejszy, a Państwo będą mogli oddać się beztroskiemu kolędowaniu w bliskim gronie.

Płacąc w restauracji lub zamawiając catering świąteczny za kwotę 150 zł i więcej, otrzymają Państwo w prezencie bon na pierogi.

Back To Top
×Close search
Search