skip to Main Content
Menu
Za Nami Property Forum 2019!

Za nami największe wydarzenie o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – Property Forum 2019! Dwa dni debat, 130 prelegentów, tysiąc gości, rozmowy Propertynews.pl, gala Prime Property Prize, konkurs PropTech Festival czy premiera raportu Coworking w Polsce i wiele innych. Ogrom wiedzy, inspiracji i motywacji do dalszego działania – to wszystko podczas Property Forum!

Podczas panelu „Hotele. Desant debiutantek. Zagraniczne marki hoteli penetrują polski rynek. Jak zmienią branżę?”, gdzie omawiane były liczne tematy związane z hotelarstwem, wypowiadało się wielu ekspertów. Poniżej dwie ciekawe wypowiedzi:

„Hotele były optymalizowane bardzo długo przez finansistów i zaczynały przypominać tabelkę w Excelu. Ona została „na górze” jako wystandaryzowane pokoje, ale części wspólne muszą być ciekawe, ponieważ goście spędzają tam najwięcej czasu. Oczywiście liczy się dobre łóżko i śniadanie, ale dzisiaj najważniejsze jest dobre wi-fi”powiedział Jacek Tokarski, partner COO Hotel Professionals.

„Hotel biznesowy musi mieć piekielnie szybki internet, żeby klient mógł się bez problemu łączyć z drugim końcem świata. Nic go w hotelu negatywnego nie może zaskoczyć. Możemy poczęstować go fantastycznym śniadaniem, ale jeśli kolory wnętrza nie pozwolą mu się skupić, to już więcej do obiektu nie wróci” – powiedział Rafał Abramczyk, CEO w hotelAG.

Cieszymy się, że Hotele Diament S.A. po raz kolejny były Partnerem Property Forum – fantastycznego wydarzenia skupiającego w jednym miejscu największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawicieli banków i instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców.

Do zobaczenia za rok!

 

Back To Top
×Close search
Search