skip to Main Content
Menu

Informacja prasowa, 12 kwietnia 2016

Prezentacje baristów, degustacja kawy z różnych zakątków świata, wykłady o sztuce parzenia herbaty, pokazy trików iluzjonistycznych – to tylko niektóre z przygotowanych przez Park Hotel Diament w Katowicach niespodzianek. Z myślą o zapewnieniu swoim gościom jeszcze większego komfortu pobytu i dodatkowych atrakcji w czasie wolnym, czterogwiazdkowy katowicki Park Hotel Diament rozpoczyna cykl środowych „Wieczorów z pasją”. W każdy wtorek miłośnikom aktywnego trybu życia oferuje zajęcia z jogi.

– Staramy się wyprzedzać trendy w branży hotelarskiej, ale przede wszystkim dbać o to, by nasi goście odczuwali więcej niż komfort z pobytu w każdym z 14 hoteli sieci Diament. W Park Hotel Diament Katowice proponujemy nowoczesny wymiar relaksu. Zapraszamy na tematyczne wieczory, kierowane do i prowadzone przez, ludzi z pasją i inspirującymi doświadczeniami – mówi Grzegorz Konieczny – Dyrektor Hotelu.

Pierwszy z „Wieczorów z pasją” w Park Hotel Diament Katowice odbędzie się w środę 13 kwietnia br. W Golf Pubie od godz. 18 Marcin Szyma, barista i barman z wieloletnim doświadczeniem, członek Grupy „Podawane z Pasją”, przeprowadzać będzie pokazy i szkolenia z zakresu sztuki baristycznej. Odbędzie się także degustacja różnych rodzajów kawy i innych napojów serwowanych w połączeniu z kawą.

W kwietniu w ramach „Wieczorów z pasją” w Park Hotel Diament Katowice odbędą się również prezentacje sztuki iluzjonistycznej w wykonaniu znanego polskiego magika Króla Macieja (20.04) oraz koktajlowe pokazy z udziałem uczestników World Class, największego miksologicznego konkursu barmańskiego odbywającego się w sześćdziesięciu krajach świata (27.04). W maju zaplanowano m.in. Tea time – pokazy sztuki zaparzania herbat i rytuału picia herbaty (11.05), kolejną wizytę Króla Macieja – Magika (18.05) oraz prezentację i degustację alkoholi Diageo Reserve.

W każdy wtorek o godzinie 20.15 w Park Hotel Diament Katowice prowadzone są zajęcia z jogi.

Udział w „Wieczorach z pasją” oraz praktyka jogi dla gości hotelu jest bezpłatny.

Park Hotel Diament Katowice to nowoczesny, klimatyzowany biznesowy hotel w Katowicach położony bardzo blisko centrum miasta, przy autostradzie A4 oraz w sąsiedztwie autostrady A1 i drogi krajowej S86. Lokalizacja Park Hotel Diament Katowice umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Wrocław, Warszawa, a także lotnisk Pyrzowice oraz Balice.

Back To Top
×Close search
Search