skip to Main Content
Menu

Wybierz jeden z Hoteli Diament i korzystaj ze wszystkich hotelowych atrakcji w wyjątkowej cenie. Zarezerwuj minimum 3 noce i zyskaj 15% rabatu! Nasze hotele spełnią wymagania zarówno klientów biznesowych jak również Gości podróżujących w celach turystycznych.
Oferta zawiera:

  • nocleg w komfortowych, klimatyzowanych pokojach
  • bezpłatny dostęp do internetu na terenie całego hotelu
  • dostęp do restauracji z ciekawym menu a’la carte
  • strzeżony i monitorowany parking (dodatkowo płatny)
  • korzystanie ze zróżnicowanej infrastruktury dostępnej w poszczególnych hotelach*
  • możliwość dokupienia śniadanie w hotelu
  • możliwość skorzystania z bezpłatnych przewodników po lokalnych atrakcjach
  • oferta bezzwrotna, 100% przedpłaty

*szczegóły infrastruktury dostępne są na stronach hoteli.

Wybierz jedną z naszych lokalizacji!

W Gliwicach znajduje się Hotel Diament Plaza Gliwice, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Polecamy go dla podróżnych preferujących piesze zwiedzanie okolic centrum miasta. W hotelowej restauracji Poziom+ znajdującej się w wyszukanych wnętrzach odrestaurowanych podziemi hotelu, czekają na was dania autorskiej kuchni i szeroki wybór win. Atrakcje znajdujące się w pobliżu naszego hotelu, które warto zwiedzić w trakcie dnia, to zabytkowy Rynek Miasta, Zamek Piastowski, Radiostacja, Palmiarnię. Do centrum miasta dojdziecie pieszo z hotelu w zaledwie 1 minutę. Sprawdź przewodnik po Gliwicach.

Wybierając Park Hotel Diament Katowice wybierzesz miejsce, w którym aktywnie zregenerujesz siły w obszernym fitness clubie i saunieHotel jest bardzo dobrze skomunikowany z wszystkimi głównymi atrakcjami miasta. Obowiązkowym punktem na mapie zwiedzania Katowic jest Spodek – arena widowiskowo sportowa, która od wielu lat jest symbolem miasta. Znajdując się w tej części miasta w najbliższej okolicy znajdziemy Międzynarodowe Centrum Kongresowe, miejsce wielu kongresów i targów.  Sprawdź przewodnik po Katowicach.

W Chorzowie jest ich lokalizacja naszych Hoteli Diament Arsenal Palace i Bella Notte , to bezpośrednie sąsiedztwo Parku Śląskiego, który jest jednym z największych parków śródmiejskich w Europie. Dzięki takiemu umiejscowieniu po pracy znajdziesz idealne miejsce na np. biegowy trening. Jeśli pobyt zostanie zaplanowany w weekend, to w planach należy koniecznie wykorzystać możliwość odwiedzenia wielu atrakcji wokół hoteli, takich jak: ZOO, Skansen Etnograficzny, Stadion Śląski, Wesołe Miasteczko – obecnie Legendia, Planetarium, Śląski Park Linowy, Rosarium oraz jedyną w kraju poziomą kolejkę linową Elka, do której można dostać się pieszo z hotelu, spacerem trwającym 13 minut. W Chorzowie, możecie zregenerować siły i oddać się relaksowi w hotelowym  SPA, jacuzzi i basenie. Sprawdź przewodnik po Chorzowie.

W stolicy Dolnego Śląska mieści się Park Hotel Diament Wrocław, wybierając to miejsce, po pracy aktywnie zregenerujesz siły w obszernym fitness clubie i saunieHotel jest bardzo dobrze skomunikowany z wszystkimi głównymi punktami miasta. Do historycznego centrum miasta można dojechać w 10 minut samochodem. Do najciekawszych atrakcji Wrocławia należą: Rynek Miasta i jego okolice, Ostrów Tumski i bulwary nad odrąHala Stulecia i Fontanna Multimedialna oraz słynne Wrocławskie ZOO. Przygotowaliśmy mini przewodnik po tych atrakcjach, który pomoże w przygotowaniu planu wycieczki. Umieściliśmy go po tym linkiem.

Zabrze zwane stolicą czarnego złota, zlokalizowane w środku Śląska, to bardzo ważne miasto i miejsce na mapie Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. To tutaj zlokalizowany jest słynny na cały kraj Dom Muzyki i Tańca, w którym odbywają się koncerty i spektakle na które przyjeżdża wielu Gości zatrzymujących się w naszym kompleksie hoteli Park Hotel Diament Zabrze**** oraz Hotel Diament Zabrze *** , niezwykle dogodnie zlokalizowanych niedaleko centrum miasta oraz autostrady A4, A1 i Drogowej Trasy Średnicowej. W Zabrzu miejscem wartym odwiedzenia jest Miejski Ogród Botaniczny cudowne, zielone miejsce w centrum miasta, tak jak nasz kompleks hoteli, który położony jest w zielonej oazie parku w bliskim sąsiedztwie takich atrakcji turystycznych miasta Zabrze  jak Muzeum PRL’u czy Zabytkowa Kopalnia Gudio. Więcej atrakcji w naszym przewodniku.

Back To Top
×Close search
Search