skip to Main Content
Menu
Wino Na Prezent Dostępne W Recepcji

Sprzedaż win z nowej kolekcji ruszyła w recepcjach sieci Hotele Diament. Teraz, goście odwiedzający Hotele Diament będą mogli kupować wina nie tylko w restauracji, ale także w recepcji – w specjalnie skomponowanych zestawach prezentowych na różne okazje.

Rozluźniający element spotkania biznesowego, prezent z podróży służbowej dla żony i coś na szczególną okazję. Okoliczności, w których wino może być zarówno doskonałym prezentem, pamiątką z podróży, jak i elementem spotkania z partnerem biznesowym jest wiele. Wiele z nich przydarza się także w hotelach, stąd pomysł na uruchomienie sprzedaży wina także w recepcjach sieci.

Wina dostępne w recepcjach pochodzą z nowej kolekcji, niedostępnej w regularnej sprzedaży sklepowej. Zostały one wyselekcjonowane przez Sławomira Chrzczonowicza – uznanego eksperta sztuki winiarskiej, a przy tym autora przewodników winiarskich oraz członka Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Nowa selekcja win to niezwykle udane zestawienie nowoczesnych i tradycyjnych smaków wina, które przygotowane zostało z myślą o potrzebach gości biznesowych i indywidualnych. Znajdziemy w niej takie pozycje, jak oryginalne chilijskie Don Rey Cabernet Sauvignon Reserva doskonałe do czerwonych mięs, jagnięciny i dziczyzny, włoskie owocowe i rześkie Girolamo Chardonnay, dobrze zrównoważone czerwone Girolamo Cabernet Sauvignon czy klasyczne z Bordeaux Dourthe No’1 Bordeaux.

Drobne lub duże, eleganckie lub naturalne, ale zawsze opakowane z pomysłem. Zestaw upominkowy z Hoteli Diament to dobry pomysł na prezent lub pamiątkę z wizyty w naszym regionie.

Po więcej szczegółów zapraszamy do Recepcji.

Back To Top
×Close search
Search