skip to Main Content
Menu
Sportowy Lobby Bar Otwarty!

Uroczyste otwarcie Lobby Baru w Park Hotelu Diament Katowice już za nami.

W wydarzeniu, które poprowadził Andrzej Kłapyta – Wiceprezes Zarządu Spółki Hotele Diament oraz Grzegorz Konieczny – Dyrektor Park Hotelu Diament Katowice, udział wzięli także między innymi: pełnomocnik Prezydenta Miasta Katowice ds. organizacji imprez strategicznych – Ewelina Kajzerek, Zarząd Fundacji Aleja Gwiazd – Paweł Wachowiak i Sławomir Jachimowski oraz siatkarze Krzysztof Ignaczak, Łukasz Kadziewicz i Marcin Możdżonek.

Lobby Bar o tematyce sportowej to wspólny projekt Fundacji Aleja Gwiazd oraz Spółki Hotele Diament, które w zeszłym roku podpisały umowę partnerską. Podczas otwarcia Fundacja Aleja Gwiazd przekazała nam piłki i koszulki z autografami siatkarzy.

Wszyscy goście mogli wziąć udział w losowaniu nagród – biletów na sobotni (20.05.2017) Mecz Gwiazd Siatkówki, zaproszeń do Restauracji Cesarskiej w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie, zaproszeń do Restauracji Atmosfera w Park Hotelu Diament Zabrze oraz zaproszeń do Term Cesarskich w Hotelu Diament Arsenal Palace. Do wygrania był także „Weekend z Volvo” – nagroda ufundowana przez salon Auto-Boss Chorzów.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny i udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas i już wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

Back To Top
×Close search
Search