skip to Main Content
Menu
Spędź Święta W Górach!

Uroczysta wieczerza Wigilijna, śniadania i kolacje świąteczne pierwszego oraz drugiego dnia Świąt – to element oferty wielu hoteli. Goście coraz chętniej korzystają z możliwości spędzenia Bożego Narodzenia poza domem i coraz częściej zainteresowani są propozycjami pakietowymi, obejmującymi także dostęp do strefy wellness oraz atrakcji dla najmłodszych.

Pierwsze rezerwacje już niemal rok wcześniej, wzrastające z roku na rok zainteresowanie, rosnąca popularność ofert pakietowych, obejmujących prócz świątecznego wyżywienia i noclegu także dodatkowe atrakcje – tak wyglądają najświeższe trendy w branży hotelarskiej związane z sezonem Świątecznym.

Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie świątecznego czasu poza domem, najczęściej w górach. Ten termin i oferta są u nas dostępne od wielu lat, ale od kilku notujemy coraz większe zainteresowanie. Jednocześnie rosną wymagania gości. Obecnie oczekują oni przede wszystkim propozycji pakietowych, a więc uzupełnionych o możliwość korzystania z basenu czy sauny i innych atrakcji. Rodziny z dziećmi zwracają uwagę na to, czy pakiet zawiera również specjalne atrakcje dla najmłodszych.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie powstają oferty takie jak ta przygotowana przez nasze Hotele Diament w Ustroniu, w której, prócz wyżywienia i noclegu znaleźć można m.in. nieograniczony wstęp do Strefy Wellness, zróżnicowane animacje dla całej rodziny w Kids Clubie, spotkanie z Mikołajem czy koncert wigilijnych kolęd. To dowód na to, że Polacy coraz częściej traktują Święta Bożego Narodzenia jako czas relaksu i odskoczni od codzienności. Poza wartością duchową tego wyjątkowego okresu, doceniają zatem także fakt, iż jest to ten moment w roku, w którym można przystanąć w codziennym biegu, wyciszyć się i odpocząć od domowych obowiązków.

Back To Top
×Close search
Search