skip to Main Content
Menu
SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń Przyjmuje Oferty Najmu

Katowice, 17 października 2016 r. – Sieć Hoteli Diament ogłosiła przetarg na najem lokalu w SPA & Wellness Hotel Diament w Ustroniu przy ulicy Zdrojowej 3. Przedmiotem umowy najmu jest hotelowe SPA. Na lokal składają się m.in. pomieszczenia gabinetowe, pomieszczenia strefy mokrej i strefy wypoczynku. Firma, która podejmie się współpracy z hotelem, otrzyma wyposażenie w postaci urządzeń SPA. Oferty przyjmowane są do końca listopada.

Do dyspozycji potencjalnych najemców pozostaje do wykorzystania aż 313 m2 powierzchni użytkowej SPA, należącej do czterogwiazdkowego hotelu SPA & Wellness Hotel Diament w Ustroniu. W jej skład wchodzą powierzchnie gabinetów (99,30 m2), strefy mokrej (70,80 m2), strefy wypoczynku (26,70 m2), recepcji (11,60 m2) oraz powierzchnia komunikacyjna (45,4 m2), pomieszczenia socjalne (36,20 m2) i gospodarcze (23,80 m2).

W ramach umowy najmu, hotel przekaże najemcy wyposażenie w postaci m.in. mini basenu, kapsuły SPA, kamieni do masażu, instalacji nagłaśniającej, kompletu mebli SPA, frezarki SPA, aparatu do mikrodermabrazji czy zestawu urządzeń do laseroterapii.

– Mamy dużą powierzchnię do zagospodarowania i profesjonalny sprzęt, który przekażemy przyszłemu najemcy. W drodze konkursu ofert, które zbieramy do końca listopada, zostanie wyłoniona propozycja, która gwarantować będzie najlepsze zaspokojenie potrzeb naszych gości. Musi ona odpowiadać standardom jakości sieci – deklaruje Adam Krentusz, Dyrektor Hotelu. Najemcom deklarujemy wsparcie w zakresie promocji usług SPA, między innymi poprzez ulotkowanie w strefach ogólnodostępnych oraz w pokojach hotelowych – dodaje.

SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń to jeden z 14 obiektów należących do największej na południu Polski sieci Hotele Diament. Zarówno doskonała lokalizacja blisko strategicznych ośrodków aglomeracji śląskiej, niepowtarzalny klimat jak i malownicza górska okolica hotelu sprawiają, że jest on jednym z często wybieranych miejsc konferencyjno-noclegowych w regionie.

Prowadzenie hotelowego SPA i dostarczanie usług dla gości hotelu odbywa się codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00. Hotel dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej dla najemców z wcześniejszym ustaleniem terminu.

Szczegółowe informacje na temat przetargu można uzyskać pod telefonem: 512 971 562 lub drogą elektroniczną na: akrentusz@hotelediament.pl.

Back To Top
×Close search
Search