skip to Main Content
Menu
Śniadania W Dobrej Atmosferze W Centrum Gliwic

Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, unikatowy, nowoczesny i zarazem przytulny design oraz wysokiej jakości serwis w przystępnej cenie, dla każdego – to cechy wyróżniające Lobby Bar Atmosfera w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 30). Od sierpnia lokal oferuje także nowe autorskie menu śniadaniowe dostępne już od godziny 7 rano i 10% zniżki na specjalne, umówione hasło.

Lobby Bar Atmosfera znajduje się na parterze, przy Hotelu Diament Plaza Gliwice i jest dostępny dla wszystkich, którzy każdego dnia, w drodze do pracy lub szkoły, przemierzają gliwicką ulicę Zwycięstwa. Bar zmienia się wraz z porami dnia i zgodnie z pulsującym rytmem miasta. Już od godziny 7 rano można zjeść tu pożywne śniadanie. Zabieganym klientom bar dedykuje również śniadania na wynos – poranną kawę i kanapki. Godziny 12-17 to czas oferty lunchowej, która zmienia się każdego dnia. Wieczorami lokal oferuje swym gościom barwną ofertę napojów drinkowych i bezalkoholowych.

Gliwicka „Atmosfera” dedykuje nie tylko przysłowiową klasykę, ale także posiłki personalizowane, dostosowane do potrzeb i smaków klientów. Spróbujemy tu między innymi owsianki lub puddingu na bazie mleczka kokosowego z nasionami chia i musem ze świeżych owoców bez dodatku cukru i innych substancji słodzących, rozsmakujemy się w autorskich ciastach – od klasycznej szarlotki po tartę
o smaku rafaello, ale zjemy również dania wegetariańskie lub dania bez laktozy.

– Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór posiłków w bardzo przystępnych cenach. Pyszna kuchnia oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że Lobby Bar Atmosfera w Gliwicach już teraz staje się wyjątkowym miejscem spotkań, doskonałym na poranne spotkania tuż przed pracą lub szkołą, lunchowe meetingi z przyjaciółmi, czy spotkania stricte biznesowe. Jakość obsługi i dobra atmosfera są dla nas tak samo ważne jak lokalizacja i design – mówi Agnieszka Baranowska – Kierownik Restauracji. By zachęcić do odwiedzenia naszego lokalu proponujemy 10% zniżki na dowolny posiłek. Wystarczy, że podczas składania zamówienia dodamy od siebie „Lubię siedzieć – szczerze! – w dobrej atmosferze” – dodaje z uśmiechem.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na facebooku!

Back To Top
×Close search
Search