skip to Main Content
Menu
Sławomir Chrzczonowicz O Winach Dla Hoteli Diament

Sławomir Chrzczonowicz – specjalnie dla Hoteli Diament: ekspert i znawca win, o winie pisze już od lat dziewięćdziesiątych. Wykładowca, autor książki „Leksykonu win”, za którą otrzymał nagrodę Organisation Internationale de la Vigne et du Vin. Członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Dlaczego wino ?
Chyba dlatego, że każda butelka jest inna, każda odsłania przed nami nowy świat aromatów i smaków, każda opowiada kolejna historię. Wystarczy tylko chcieć słuchać. Świat win jest przy tym tak rozległy i zróżnicowany, że zawsze będzie coś do odkrycia. Nigdy nie poznamy go do końca i to jest fascynujące.

Dlaczego Chile?
Bo to kraj, który oferuje bardzo dobre wina w przystępnych cenach, a przy tym kraj, który w ciągu ostatnich lat zrobił ogromne postępy. Wina z Chile to cały szereg producentów, którzy za swe wina zbierają nagrody i uznanie na całym świecie.

Dlaczego Aresti?
Bo to jeden z tych producentów, który w ostatnich latach poczynił największe postępy i mimo szybkiego rozwoju nadal pozostał rodzinną firmą, w której za jakość i styl wina odpowiadają właściciele, których możemy poznać z imienia i nazwiska a nie anonimowa korporacja.

 

Wina wybrane przez Sławomira Chrzczonowicza już wkrótce będzie można zakupić w Hotelach Diament.

Back To Top
×Close search
Search