skip to Main Content
Menu
Rewolucyjna Oferta Programu Lojalnościowego

Zabrze, 19 września 2016 r. – Polska sieć Hotele Diament wprowadza nową ofertę do programu lojalnościowego dla stałych klientów. Program, oprócz stałych korzyści, gwarantować będzie także limitowane promocje, z których będą mogli korzystać posiadacze Diamentowej Karty rezerwując noclegi nawet z 50 proc. rabatem. Cykl limitowanych akcji rabatowych „Diamentowy Dzień Dobry” rusza 21 września.

Diamentowa Karta to program lojalnościowy Hoteli Diament gwarantujący klientom sieci najlepszą cenę noclegu przy rezerwacji dokonywanej bezpośrednio w serwisach internetowych sieci. Posiadacz Karty otrzymuje dodatkowe korzyści w postaci specjalnych ofert cenowych restauracji oraz zaplecza SPA Hoteli Diament. Nowym elementem programu jest „Diamentowy Dzień Dobry” – akcja polegająca na limitowanych promocjach, które obowiązywać będą w określonych dniach miesiąca w godzinach od 9:00 do 24:00. Podczas promocji posiadacze Diamentowej Karty uprawnieni będą do rezerwowania noclegów w specjalnych cenach, z rabatem nawet do 50 proc.

– Program lojalnościowy to propozycja dla naszych stałych klientów – mówi Katarzyna Kściuczyk, Kierownik Działu Marketingu Hoteli Diament. – Są to osoby podróżujące po Polsce w celach biznesowych i turystycznych, które doceniają nasze starania, zaangażowanie i profesjonalną obsługę. Oferta programu lojalnościowego jest wzbogacana dzięki regularnie przeprowadzanym badaniom satysfakcji klientów Hoteli Diament, stąd pomysł na akcję „Diamentowy Dzień Dobry”, której celem jest nagrodzenie lojalności stałych klientów i zachęcenie do częstszego odwiedzania naszych hoteli – dodaje.

21 września, w godzinach od 9:00 do 24:00 Hotele Diament będą oferować członkom programu 50 proc. rabatu na noclegi w październiku. Diamentową Kartę może bezpłatnie zamówić każdy klient. Szczegóły na: https://www.hotelediament.pl/diamentowa-karta/.

Back To Top
×Close search
Search