skip to Main Content
Menu
Największy Festiwal Restauracji W Polsce

Mamy radosną nowinę dla miłośników dobrego jedzenia – w dniach 20-31.10.2017 r. trzydzieści najlepszych restauracji na terenie Śląska zgotuje swoim Klientom prawdziwą okazję do świętowania.

Wszystko to za sprawą Festiwalu Restauracyjnego – Restaurant Week, który w tych dniach odbywać się będzie m.in. na terenie Śląska. Szefowie Kuchni przygotują dla Gości swoje popisowe, trzydaniowe potrawy, składające się z przystawki, dania głównego i deseru w jednakowej dla wszystkich lokali cenie – 49 zł.

Jednym z lokali, biorących udział w wydarzeniu, jest Restauracja Cesarska, znajdująca się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie. Restauracja znana jest m.in. z pięknych, iście pałacowych wnętrz, doskonałej kuchni oraz z otwartości na nietypowe przedsięwzięcia promocyjne.
Festiwalowe menu Restauracji Cesarskiej dostępne będzie w dwóch odsłonach:
&nbsp


Przystawka na ciepło: Aromatyczny borowik zawinięty w ciasto filo, podany z sosem śmietanowo – szpinakowym z gorgonzolą.
Danie główne: Soczyste specki z polędwicy wołowej skąpane w gęstym sosie – redukcji, serwowane z warstwowym gratin i mini marchewkami.
Deser: Tradycyjne bezy w trzech wariantach: z nadzieniem z jeżyny, maliny i śliwki
&nbsp


Przystawka na ciepło: Aromatyczny borowik zawinięty w ciasto filo, podany z sosem śmietanowo – szpinakowym z gorgonzolą
Danie główne: Puszysty kozi ser serwowany w asyście jabłka, śliwki i buraczków
Deser: Tradycyjne bezy w trzech wariantach: z nadzieniem z jeżyny, maliny i śliwki
&nbsp

Dodatkowo dla Gości, którzy zdecydują się odwiedzić Restaurację w dniach festiwalowych, czekać będzie kilka miłych niespodzianek, dzięki którym pobyt w lokalu będzie jeszcze przyjemniejszy.

Rezerwacji stolików można dokonywać już teraz na specjalnej stronie wydarzenia:
www.restaurantweek.pl/…/cesarska-hotel-diament-arsenal…/
Serdecznie zapraszamy!

Back To Top
×Close search
Search