skip to Main Content
Menu
Restauracja Śląska Na Silesia Restaurant Week

Od 29 września działa oficjalny system rezerwacyjny na Festiwal najlepszych Restauracji Silesia Restaurant Week. Każdy, kto chce wziąć udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, może zarezerwować starannie przygotowane, trzydaniowe menu restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł. Jest to możliwe za pośrednictwem strony internetowej organizatora. Unikatowa impreza kulinarna potrwa od 21 do 30 października.

Na „scenie” Silesia Restaurant Week wystąpią najlepsze i najbardziej lubiane przez Gości restauracje zlokalizowane m.in. w Katowicach, Bielsku-Białej, Gliwicach, Pyskowicach, Sosnowcu, Tarnowskich Górach, Tychach i Zabrzu. W swoje progi zaprasza także nasza Restauracja Śląska. Jak do niej trafić?

Szynk, kaj zjysz fest po noszymu, znojdziesz w Epnym tolyrzu ze kosmosu,
kole Richtig srogiej chałupy, kaj idzie rajcować na cołki karpyntel.

Kierując się tym „śląskim drogowskazem” bez problemu odnajdziecie w Katowicach Restaurację Śląską, która mieści się w legendarnym dla Katowic budynku – Spodku, tuż obok prężnie rozwijającej się Strefy Kultury. Miejsce proponuje całkowicie śląskie menu, oparte na solidnej wiedzy historycznej, serwowane w sposób, który zadowoli każdego miłośnika tradycji i nie tylko.

Tym, dla których ważna jest magia Śląska i tym, którzy trafiają do Katowic po raz pierwszy, a poszukują śląskich wyróżników, Restauracja Śląska proponuje coś specjalnego – kuchnię śląską w nowoczesnym wydaniu – prostą, ale i wykwintną, która stwarza doskonałą okazję do poznania specyfiki Śląska – przez pryzmat smaku kuchni naszych babć. W menu Restauracji Śląskiej można znaleźć dużo więcej niż tylko roladę, kluski i modrą kapustę, a więc m.in. ańtopf, wodzionkę, ślonski tyglik, sałatkę baby sztygara, czy buchty z zołzom jagodowom. Coś dla siebie znajdą także wegetarianie.

Myślą przewodnią Festiwalu Restaurant Week jest hasło „Towarzyskość to zdrowie!”. Festiwal jest idealną okazją, by odwiedzić najlepsze restauracje w śląskich miastach i spotkać się w nich z bliskimi. Zatem… Spotkajmy się przy stole!

 

Dla powracających Gości Restauracja Śląska przygotowała Diamentowe Karty, dzięki którym każdy, kto powróci do restauracji, będzie mógł zjeść 10% taniej.

Back To Top
×Close search
Search