Po aktywnym dniu, odzyskaj siły w Hotelach Diament.

Podróże służbowe, wyjazdy rodzinne, intensywny tryb życia i pośpiech sprawiają, że potrzebujemy przestrzeń do ćwiczeń i relaksu.

Hotele Diament wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, proponują wiele możliwości odpoczynku i regeneracji.

Sale fitness, sauny, baseny, gabinety masażu i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Diamentowa SPA

Diamentowe SPA mieści się w SPA & Wellness Hotelu Diament Ustroń. W skład SPA wchodzą zarówno gabinety zabiegowe, strefa saun, a także strefa basenowa. W gabinetach nasi Goście mogą skorzystać z różnego rodzaju masaży, a także oddać się profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym oraz relaksacyjnym. Świadczymy usługi na światowym poziomie. Kompleks basenowy składa się z dwóch basenów – większego dla osób dorosłych, oraz mniejszego z którego mogą korzystać rodzicie wraz z dziećmi – oraz jacuzzi. Dodatkowym plusem są piękne górskie krajobrazy widoczne z basenu.

Termy Cesarskie

Termy Cesarskie to kompleks SPA znajdujący się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie. Goście mają do dyspozycji następujące atrakcje: basen z hydromasażem oraz kaskadą, saunę fińską, łaźnię parową oraz jacuzzi. Na Gości czeka również strefa relaksu, gdzie w ciszy i korzystając z aromaterapii wypocząć można na leżakach. Za dodatkową opłatą dostępny jest gabinet masażu z bardzo szeroką ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

Sala fitness

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie podróży bez aktywności fizycznej Park Hotel Diament Katowice przygotował profesjonalny sprzęt sportowy, oraz saunę suchą, dzięki której nasi Goście mogą oddać się chwili relaksu i odpoczynku.

Fitness Club & Sauna mieści się na parterze Hotelu i posiada sprzęt, który dzięki bogatemu wyposażeniu umożliwia kompleksowy trening. Dodatkowo Hotel oferuje zajęcia jogi, które pomogą oderwać się od codziennych myśli oraz znaleźć równowagę dla ciała i ducha.

Spodek basen

Goście Hotelu Diament Spodek za dodatkową opłatą mogą korzystać z kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w budynku Spodka. Strefa Wellnes wyposażona jest w kryty, podgrzewany basen, jacuzzi, sauny oraz w profesjonalny fitness club.

Informacji o dostępności kompleksu sportowego w Spodku udziela recepcja. W samym zaś hotelu znajdują się również rowerki treningowe oraz bieżnia.

Park Hotel Diament Zabrze tworzy wraz z obiektem Hotel Diament Zabrze kompleks hotelowo-konferencyjny, dzięki czemu wszyscy goście mogą korzystać przestronnej sali fitness oraz sauny. Fitness Room wyposażony jest w  profesjonalny sprzęt z możliwością doboru odpowiednich dla siebie ćwiczeń. W hotelu znajduje się także sauna, w której można zrelaksować się i odpocząć po długim dniu.

Sauna

Park Hotel Diament Wrocław oferuje swoim Gościom nowoczesny fitness room, wyposażony w dwie bieżnie, rower stacjonarny, steper, nowoczesny atlas, ławeczkę oraz drabinkę. Dodatkowo, sala posiada telewizor, który umili Państwu czas podczas długich treningów.

Back To Top