skip to Main Content
Menu
Relacja Z Budowy Hotelu Diament Plaza! Prosto Z Katowic!

Zobaczcie jaką metamorfozę przechodzi Czterogwiazdkowy Hotel Diament Plaza w Katowicach! Za niecały rok wielkie otwarcie! 

III kwartał 2018 roku był momentem przełomowym. Wówczas rozpoczęliśmy metamorfozę, która zakładała odświeżenie działającego od ponad 20 lat Hotelu Diament Plaza i wybudowanie nowej części, która będzie dołączona do dobrze już znanego hotelu, położonego w samym centrum, nieopodal nowoczesnego Dworca Głównego. Założenie projektowe od początku było jedno – budynek ma wpisywać się w klimat zabytkowej części miasta, zachowując niepowtarzalny wygląd.

Zaufaliśmy zawodowcom i rozpoczęliśmy współpracę z projektantami kluczowych budynków dla miasta Katowic – Siedziby NOSPR oraz Nowego Muzeum Śląskiego. Kilkumilionowa inwestycja spółki Hotele Diament S.A. została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną pracownię Konior Studio.

Hotel Diament Plaza zlokalizowany przy ul. Dworcowej 11, po rozbudowie będzie posiadał 4 kondygnacje, na których znajdzie się 135 nowoczesnych pokoi o niepowtarzalnym charakterze. Obiekt, dzięki rozbudowie zyska aż 89 dodatkowych pokoi, restaurację z pięknym przeszklonym dachem oraz wyjściem na deptak, odnowę biologiczną, salę fitness, salę konferencyjną i parking naziemny i podziemny.

Wszystkich Gości zapraszamy na nową odsłonę Hotelu już w 2020 roku! Zobaczcie relację z budowy!

Back To Top
×Close search
Search