skip to Main Content
Menu
Property Forum 2019

Property Forum 2019 – największa konferencja branży nieruchomości komercyjnych w Polsce oficjalnie rozpoczęta! Dziś i jutro w warszawskim hotelu Sheraton odbędą się liczne prezentacje, rozmowy i gorące dyskusje o rynku nieruchomości komercyjnych.

Ponad tysiąc gości i blisko 120 prelegentów zgromadzi się podczas IX edycji tego wydarzenia. Wśród nich znajdą się najwięksi inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci, przedstawiciele banków i instytucji finansowych, najemcy oraz samorządowcy. Wymieniając swoje spostrzeżenia, dzieląc się doświadczeniem i koncepcjami rozwoju, uczestnicy spróbują odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Czego dziś obawia się rynek nieruchomości?
  • Jakie są główne czynniki ryzyka?
  • Czy nasz kraj pozostaje jednym z najlepszych miejsc do lokowania kapitału w Europie?
  • Jak zmieniają się magazyny w dobie ecommerce?
  • Co nowego na rynku hoteli?
  • Na ile istotnym hamulcem rozwoju sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce jest brak ustawy o REIT-ach?
  • W jakim kierunku powinny iść zmiany prawnopodatkowe?
  • Jakich projektów nieruchomościowych potrzebują polskie miasta?
  • Jak pomóc mniejszym ośrodkom miejskim w ściągnięciu nowych inwestycji z sektora nowoczesnych usług biznesowych?

W sumie odbędzie się ponad 20 sesji dyskusyjnych dotyczących sektora nieruchomości komercyjnych, w tym wywiady „Jeden na Jeden”, emocjonujące „success story” oraz PropertyDesign.pl Forum – spotkanie poświęcone projektowaniu i designowi w obiektach komercyjnych, przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku.

W programie Property Forum 2019 zaplanowany jest również panel „Hotele. Desant debiutantek. Zagraniczne marki hoteli penetrują polski rynek. Jak zmienią branżę?”, podczas którego omawiane będą: ekonomiczna luka, nowe kierunki, koncepty wychodzące poza istniejące standardy w kwestii designu czy aranżacji, ale także łączenie funkcji np. z coworkingiem – jakie projekty mają największą szansę na sukces? Które lokalizacje cieszą się powodzeniem? Kto się boi, czyli jak przyrost podaży nowych obiektów wpłynie na wyniki istniejących hoteli.

Dla Hoteli Diament S.A. jest to wydarzenie szczególne, a jako wieloletni Partner Property Forum serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

 

Back To Top
×Close search
Search