skip to Main Content
Menu
Poznajcie Nasze Lunchboxy!

Drodzy Goście!

W naszej ofercie pojawiły się lunchboxy oraz lunche na gorąco, które można zamówić
w dowolnym dniu. Ich odbiór jest możliwy w restauracji Poziom +, która mieści się w Hotelu Diament Plaza w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa, czyli w samym sercu miasta.

Przygotowaliśmy cztery lunchboxy, aby spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych. Każdy lunchbox składa się  z kanapki, kawy, butelki wody oraz ciasteczek.

Lunchbox Wegański składa się z wegańskiej kanapki – kolory tęczy. Między kromkami tostowego pieczywa posmarowanego pastą hummus znajdują się warzywa: pomidor, papryka żółta i pomarańczowa, ogórek zielony oraz sałata. Dodatkowo znajdą Państwo w tym lunchboxie wegańskie ciasteczka na osłodę.

Główną rolę w lunchboxie Kozi Ser gra bagietka wypełniona wkładem z sera koziego, jabłek, szynki wieprzowej, rukoli, masła oraz przypraw, a także miodu, który otula kanapkę i nadaje jej słodkiego posmaku. To gratka dla fanów nieoczywistych smaków. Do opcji lunchowej dołączamy rogaliki Jana III Sobieskiego. Taki słodki poczęstunek, z pewnością umili dzień pełen obowiązków.

Kanapka z tuńczykiem to jedno z ulubionych śniadań wielu osób – lunch Tuna będzie dla nich idealnym rozwiązaniem. Znajdą w nim klasyczną kanapkę z tuńczykiem, majonezem, szalotką, kukurydzą, sałatą, pomidorem; posypaną parmezanem, który nada przekąsce wyrazistego posmaku. Do tej opcji również dołączamy rogaliki Jana III Sobieskiego.

Na koniec zostawiliśmy lunch BTL, w którym pierwsze skrzypce gra kanapka BTL popularna w wielu krajach, a szczególnie Ameryce, której głównymi składnikami są bekon (becon), sałatka (lettuce) i pomidor (tomato). To właśnie Amerykanie uznają ją za swój przysmak narodowy i podają ją
od pierwszych lat XX wieku. Ta prosta kompozycja przypadła wielu osobom do gustu za sprawą chrupiącego bekonu. Ten amerykański klasyk ma wielu ma zwolenników na całym świecie! Sandwitch BLT to połączenie chrupkości bekonu oraz soczystości warzyw z dodatkiem majonezu. Trudno się oprzeć tej propozycji. Do tej propozycji również dołączamy rogaliki Jana III Sobieskiego, taki słodki poczęstunek, z pewnością umili dzień pełen obowiązków.

Poniżej znajdą Państwo ceny poszczególnych lunchboxów. Prosimy o składanie zamówień co najmniej godzinę przed odbiorem. Lunchboxy z kanapkami można zamawiać od godziny 8:00 do 16:00 w restauracji Poziom +.

Poniżej znajdą Państwo ceny poszczególnych lunchboxów. Prosimy o składanie zamówień co najmniej godzinę przed odbiorem. Lunchboxy z kanapkami można zamawiać od godziny 8:00 do 16:00 w restauracji Poziom +.

Lunch na gorąco serwujemy między godziną 12:00 a 16:00. Zachęcamy do składania zamówień.

Smacznego!

Lunchbox I Wegański – cena 17,00 zł

Lunchbox II Kozi Ser – cena 25 zł

Lunchbox III Tuna – cena 22 zł

Lunchbox IV BLT – cena 17 zł

 

 

 

Back To Top
×Close search
Search