skip to Main Content
Menu
Poszukujemy Obiektu W Warszawie

Spółka Hotele Diament S.A. poszukuje w Warszawie nieruchomości, która spełniać będzie warunki dla świadczenia usług hotelarskich o standardzie minimum trzech gwiazdek i potencjale co najmniej stu pokoi. Dynamicznie rozwijająca się polska sieć hoteli planuje rozszerzyć portfolio o kolejny obiekt i zwiększyć swój zasięg o stolicę Polski.

– Stawiamy na dalszy rozwój, poparty przede wszystkim mocną i stabilną marką Hotele Diament. Jesteśmy siecią prężnie działających 14 obiektów na południu kraju. Sięgamy po więcej i chcemy aktywnie wejść do Warszawy – mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S.A.

Poszukując nieruchomości w Warszawie, Spółka Hotele Diament bierze pod uwagę różne opcje współpracy z partnerami lub właścicielami nieruchomości: przejęcie przez Spółkę w zarządzanie operacyjne istniejącego obiektu hotelarskiego pod marką Hotele Diament, zakup budynku do adaptacji pod funkcje hotelową lub zakup nieruchomości gruntowej pod budowę nowego hotelu.

Hotele Diament to hotele biznesowe, butikowe hotele w zabytkowych kamienicach, hotele stylizowane oraz położone w górskich okolicach. Sieć oferuje gościom ponad 2000 miejsc noclegowych w blisko 1000 pokojach oraz prawie 3 tys. mkw. powierzchni profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych z pełną obsługą gastronomiczną.

W ubiegłym roku Spółka Hotele Diament dokonała jednego z największych przejęć w branży hotelarskiej w ostatnich latach, dzięki czemu zwiększyła potencjał miejsc noclegowych o blisko 40 proc. i stała się właścicielem dodatkowych trzech i długoterminowym najemcą dwóch, atrakcyjnie położonych obiektów na terenie Górnego Śląska.

 

Zapraszamy do składania ofert i zaproszeń do współpracy drogą pocztową na adres Spółki:
HOTELE DIAMENT S.A.
ul. Cisowa 4,
41-800 Zabrze
lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@hotelediament.pl

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem Sekretariatu Spółki :

32 721 10 55

Back To Top
×Close search
Search