skip to Main Content
Menu
Park Hotel Diament Zabrze – Otwarcie Już W Maju

Budowa dziewiątego Hotelu Diament dobiega końca. Pierwsi goście przekroczą próg obiektu już w maju. Hotel będzie najnowszym czterogwiazdkowym obiektem w woj. śląskim i pierwszym tej klasy w Zabrzu. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy specjalną promocję cenową – już od 99 zł/doba.

Nowy Park Hotel Diament Zabrze to miejsce, w którym połączyliśmy najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od tarasu wypoczynkowego, na którym po ciężkim dniu pracy można zrelaksować się w otoczeniu drzewek oliwnych i winorośli.

Kompleks hotelowo-konferencyjny zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, jedynie 400m od zabytkowej kopalni Guido i 3 km od Domu Muzyki i Tańca, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych. Dzięki doskonałemu położeniu, od centrum Katowic czy Gliwic dzieli nas niewiele ponad 10 minut, a do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut.

W nowym obiekcie goście mają do swojej dyspozycji 74 klimatyzowane pokoje, wśród których możemy wyróżnić pokoje typu business o podwyższonym standardzie oraz apartamenty.

Hotel jest integralną częścią kompleksu konferencyjnego, dzięki czemu goście mogą korzystać z 3 sal restauracyjnych, baru, fitness roomu, a także nowoczesnego zaplecza konferencyjnego dla 700 osób. Dysponujące sześcioma salami o zróżnicowanej powierzchni, barem i salą do wideokonferencji centrum konferencyjne jest miejscem umożliwiającym przeprowadzanie spotkań na najwyższym poziomie.

 

Back To Top
×Close search
Search