skip to Main Content
Menu
Park Hotel Diament Katowice: Nowocześnie I Elegancko

Zlokalizowany przy ulicy Wita Stwosza Park Hotel Diament Katowice****, największy obiekt sieci Hotele Diament, przejdzie metamorfozę. Zmianie ulegnie nie tylko wygląd hotelowych pokoi, ale także ich wyposażenie. Prace ruszają w pierwszej połowie marca br.

Odświeżony wygląd pokoi zapewnią nowe wykładziny, meble oraz elementy dekoracyjne. W pokojach pojawią się telewizory wyposażone w technologię Smart TV. Ulokowanie sprzętów w ergonomiczny sposób stworzy funkcjonalną przestrzeń, sprzyjającą pracy i odpoczynkowi.

Dodatkowo w okresie wakacyjnym w hotelu zostanie odnowiona elewacja, która przemalowana będzie na ciepłe, stonowane kolory. Fasadę wzbogaci duży symbol diamentu, nawiązujący do identyfikacji wizualnej i nazwy Sieci. Projekt zmian obejmuje również zagospodarowanie terenu wokół obiektu: pojawi się m.in. mała architektura, współgrająca z jego stylem i nowoczesnym charakterem, nawiązująca jednocześnie do industrialnego krajobrazu Śląska.

Park Hotel Diament Katowice****, łącznie oferujący 186 pokoi oraz przestronne Centrum Konferencyjne, od lat należy do najważniejszych hoteli biznesowych na Śląsku wśród uczestników kongresów, konferencji, ale również wydarzeń sportowych. Zaplanowana modernizacja sprawi, że hotel będzie jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby gości szukających odpoczynku w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach.

Spółka Hotele Diament stale dba o podnoszenie standardu swoich obiektów. Modernizacja hotelu w Katowicach wpisuje się w plan konsekwentnie realizowany przez nas od lat. Wszystko po to, by odpowiadać na rosnące potrzeby naszych gości, zapewniać im jak najwyższą jakość usług i komfort pobytu – mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Spółki Hotele Diament S.A.

Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na początek kwietnia br., dzięki czemu Park Hotel Diament Katowice****będzie w stanie przyjąć w odnowionych wnętrzach m.in. gości przybywających do Katowic na Europejski Kongres Gospodarczy.

Back To Top
×Close search
Search