skip to Main Content
Menu
Park Hotel Diament Katowice – Diament W Nowej Oprawie

Specjalna „Strefa Biznes” dedykowana klientom biznesowym, nowoczesne wyposażenie i kolorystyka oraz detale oddające ducha Katowic – to tylko część zmian, które zostały wprowadzone w ramach ukończonych właśnie prac modernizacyjnych w zlokalizowanym przy ulicy Wita Stwosza Park Hotelu Diament Katowice.

Po metamorfozie pokoje w obiekcie zostały wyposażone w nowe meble, wykładziny, tekstylia dekoracyjne oraz telewizory z technologią Smart TV. Odpoczynek w czasie podróży zapewnią gościom m.in. nowe, wygodne materace, a nowoczesne, ulepszone biurka stworzą miejsce przyjazne do pracy, w razie takiej konieczności.

Dodatkowo na potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych jedno piętro w hotelu zostało wydzielone jako obszar podwyższonego standardu. Oprócz standardowych udogodnień i wyposażenia goście „Strefy Biznes” będą mieli stały dostęp do prasy, ekspresu do kawy, wody źródlanej czy kostkarki do lodu. W pokojach czekać będzie łóżko typu queen size bed, szlafrok i kapcie, sejf, minibar oraz zestaw do parzenia herbaty i kawy. Co szczególnie ważne i jednocześnie wyróżniające Park Hotel Diament Katowice spośród innych to fakt, że z pokojów zlokalizowanych w tej przestrzeni będzie możliwe późne wykwaterowanie.

Spółka Hotele Diament od lat stanowi synonim wysokiej jakości i komfortu. Dlatego systematycznie dbamy o to, by odpowiadać nie tylko na rosnące potrzeby naszych gości, ale również by wyznaczać nowe standardy na rynku hotelarskim – mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Spółki Hotele Diament S.A.

Metamorfozie uległo także lobby recepcyjne, które dzięki nowemu wyposażeniu i wystrojowi stanowi teraz wizytówkę obiektu. Dużo zieleni i kwiatów, nowe wygodne kanapy i stoliki, a także przestronny układ przestrzeni to elementy, dzięki którym w hotelowym foyer goście mogą z powodzeniem odbywać spotkania biznesowe.

Katowice to miasto, w którym zjawisko turystyki biznesowej jest obecne na bardzo szeroką skalę, przede wszystkim ze względu na odbywające się tu konferencje, kongresy czy imprezy sportowe. Dlatego w procesie modernizacji hotelu zadbaliśmy o detale, które oddają industrialny charakter tego regionu, umieszczając na ścianach fotografie przedstawiające najciekawsze, warte odwiedzenia miejsca – dodaje Rafał Bakalarski.

Park Hotel Diament Katowice**** to największy obiekt sieci Hotele Diament, łącznie dysponujący 186 pokojami oraz przestronnym Centrum Konferencyjnym. Obiekt ten od lat należy do najważniejszych hoteli biznesowych na Śląsku. Jest ceniony zwłaszcza wśród uczestników kongresów, konferencji, targów i wydarzeń sportowych.

Back To Top
×Close search
Search