skip to Main Content
Menu

Lobby Bar & Live Cooking – to dopełnienie ostatnich zmian mających miejsce w Hotelu Diament Plaza Gliwice. Kawiarniane wnętrze zyskało nowy odmienny wystrój oraz klimat.

Lobby Bar & Live Cooking daje możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów, którzy będą gotować na żywo na Państwa oczach. Ponadto Goście z pomocą personelu będą mogli samodzielnie dobierać składniki, które staną się częścią wykwintnych dań. Podczas pokazu Live Cooking kucharze opowiedzą o przygotowywanych potrawach, przepisach oraz składnikach.

Każdy z nas oglądając telewizyjne show kulinarne pewnie niejednokrotnie zastanawiał się jak wygląda to na miejscu? W trakcie imprezy firmowej czy integracyjnej, spotkania z bliskimi uczestnicy będą mogli nauczyć się jak otwierać ostrygi, perfekcyjnie przygotować mule lub  odpowiednio wysmażyć steka.

W karcie znajdą Państwo autorskie koktajle oraz aromatyczną kawę najlepszego gatunku i ciasta wypiekane na miejscu. Lobby Bar w swojej ofercie zaprasza również na pyszne i pożywne śniadania w wersji wytrawnej bądź słodkiej.

Back To Top
×Close search
Search